Menu

Gość Dnia - Paweł Gancarz

- Kandydat marzenie, ale chyba prezesa. Uwiódł wielu Polaków, którzy chyba nie dadzą się już teraz nabrać. - Paweł Gancarz ostro ocenia prezydenturę, a także trwającą już kampanię Andrzeja Dudy. Jak duże szanse w starciu z nim ma kandydat PSL-u na prezydenta - Władysław Kosiniak-Kamysz?

Gość Dnia - Paweł Gancarz

Komentarze

Kiko (28 lutego 2020 18:46)
Cytuję użytkownika: Olo
Pana kandydat to chyba kij połknął. Wyglada jak marionetka. Najlepszy kandydat to Andrzej Duda, elokwentnt, zna języki, doktor prawa, super wyglad, mówi bez kartki. Super wykształcony. Robi bardzo dużo dla ludzi. Andrzej Duda prezydent jakiego nigdy nie było.
Jestem tego samego zdania.Nasz Prezydent Pan A.Duda to najlepszy prezydent.Jestem dumna,że mamy takiego Prezydenta.Polacy zasługują na to,by człowiek mądry , inteligentny,wykształcony,wielki patriota ,a zarazem skromny,był reprezentantem naszego kraju.Zycze Panu Prezydentowi zdrowia i wytrwałości w czasie kampanii.
Olo (28 lutego 2020 18:07)
Pana kandydat to chyba kij połknął. Wyglada jak marionetka. Najlepszy kandydat to Andrzej Duda, elokwentnt, zna języki, doktor prawa, super wyglad, mówi bez kartki. Super wykształcony. Robi bardzo dużo dla ludzi. Andrzej Duda prezydent jakiego nigdy nie było.
Juzek (27 lutego 2020 23:35)
Kto to jest?
Poli (27 lutego 2020 17:57)
Proszę oceniać kampanię swojego kandydata.Zachowuje się jak "panienka do wzięcia albo ksiądz na ambonie.Ugodowy, chcący jedności,i dobrobytu dla Polaków.Obludnik,zapomniał o podpisaniu dozgonnej pracy wydłużając wiek emerytalny,A nie tak dawno zaprzyjaźnil się z komuchami i poprancami.U boku Tuska klaskał rączkami jak obrażano Polaków.Obludny,z wymuszonym uśmiechem , bądź miną "kota na pustyni"udaje zatroskanego o Polskę.Mogl wykazać się kiedy rządził,Polacy pamiętają Ich rządy to mądry narod

Dodaj komentarz

paweł gancarz  |   władysław kosiniak-kamysz  |   andrzej duda  |   wybory prezydenckie  |   kampania  |   PSL  |   PIS  |  

Ruszyła kampania społeczna #jedynytakitest

Prezydent zakażony koronawirusem

Prezydent Duda: jestem przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij