Menu

Szansa dla zdolnych fotografów

Miasto nagradza zdolnych fotografów-amatorów. Pod koniec stycznia poznaliśmy najlepsze zdjęcia 2019 roku i trwa już kolejna edycja plebiscytu.

Szansa dla zdolnych fotografów
Konkurs Foto Wałbrzych organizowany jest od prawie 4 lat. Każdego miesiąca obowiązują dwie kategorie tematyczne. Pierwsza z nich to "Wałbrzych Moje Miasto" - tu nie ma żadnych ograniczeń oprócz tego, że zdjęcia muszą dotyczyć Wałbrzycha. Druga kategoria każdego miesiąca jest inna. Czasem odnosi się do pory roku a czasem jest wynikiem kreatywności organizatora. Mieliśmy już takie tematy jak "Randka w Wałbrzychu", "Zabytkowe detale kamienic", czy najnowsza "Mój ulubiony zwierzak".
 
Najlepsze zdjęcia ze stycznia 2020, autorzy: Marta Halemba-Wołodźko, Wojciech Świeściak, źródło: fotowalbrzych.pl
 
Każdego miesiąca zdjęcie z kategorii ogólnej oceniane jest przez internautów a z tematycznej przez komisję konkursową. Najlepsze prace z obu kategorii otrzymują Nagrodę Miesiąca w wysokości 250 zł a w styczniu wybierane jest Zdjęcie Roku, którego autor otrzymuje 1200 zł.
 
 
Zdjęcie Roku 2019, autor: Krzysztof Pytel, źródło: fotowalbrzych.pl
 
Konkurs prowadzony jest na dedykowanej stronie fotowalbrzych.pl. Znajdziecie tam regulamin, formularz zgłoszeniowy a także wszystkie nadesłane i nagrodzone prace.
 
plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   zdjęcia  |   foto  |   konkurs  |   fotograf  |   plebiscyt  |   nagrody finansowe  |  

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Dzień Pracownika Socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Ponad 160 zdjęć na Triennale Fotografii Wałbrzyskiej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij