Menu

Napadł na kobietę - przewrócił ją i dusił

Przewrócił ją na ziemie i dusił, próbował wyrwać torebkę - kobiecie pomógł przechodzień. Do napadu doszło na Jana Pawła II w Wałbrzychu.  
 

 

Napadł na kobietę - przewrócił ją i dusił
Kobieta we wtorkowy wieczór wracała do domu, jak wynika z relacji świadka w pewnym momencie została zaatakowana od tyłu przez mężczyznę, który zaczął ją dusić a następnie przewrócił na ziemie i próbował wyrwać torebkę.  Kobieta zaczęła krzyczeć i wzywać  pomocy, napastnik uciekł. 

Krzyk usłyszał przechodzący mieszkaniec Podzamcza, który zatrzymał napastnika i wezwał policję. Zatrzymany 41-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty usiłowania i dokonania rozboju.

- Zatrzymany działał w warunkach recydywy teraz grozi mu kara nawet do 18 lat więzienia - informuje rzecznik wałbrzyskiej policji, Agnieszka Głowacka-Kijek.

adm

foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

wwe (3 marca 2020 14:15)
Card Number:6517328063931396
Zosia (2 marca 2020 18:18)
Cytuję użytkownika: Adam
ja bym dal c**jo.... 25lat w kamieniolomach,a sob/ndz praca w hospicjum 12g
Takiego palanta do hospicjum strach dawać,bo jeszcze by chorym mógł ukraść ostatnie grosze.Do kamieniołomów jak najbardziej.Niech doceni pracę,a nie za darmo wszystko.
Adam (2 marca 2020 17:48)
ja bym dal c**jo.... 25lat w kamieniolomach,a sob/ndz praca w hospicjum 12g

Dodaj komentarz

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij