Menu

Gość Dnia - Agnieszka Pisarska

Jak pokazały wskaźniki, powietrze w Szczawnie-Zdroju jest bardzo zanieczyszczone, a mieszkańcy palący w tzw. "kopciuchach" przyczyniają się do 90% tych zanieczyszczeń. Dlaczego miasto nie jest w stanie wymienić pieców, skoro jest ich ponoć jedynie około 400? Rozmawiamy z radną Agnieszką Pisarską.

Gość Dnia - Agnieszka Pisarska

Komentarze

Jadwiga (9 marca 2020 22:23)
Jak taka osoba się nie wstydzi, kompromitacja,prosta dziewuszyna,kto ją wybrał? Cale to Szczawno mozliwosci to tragedia zwlaszcza Broda i Krupa dyletant,juz się widzą na miejscu burmistrza.Ale mieszkancy to nie plebs i wszystkuego nie kupi
Ewa (6 marca 2020 23:24)
Nie znam tej Pani ale jestem głęboko poruszona brakiem przygotowania brakiem wiedzy brakiem ogłady przed kamerą Jak można świadomie narażać się na takie pośmiewisko Niewiarygodne jest to że takie osoby są radnymi i reprezentują miasto Niech ta Pani zajmie się jedynie szafa na ubrania bądź krzywym chodnikiem i jak najdalej od wystąpień publicznych !!!
Rafal (6 marca 2020 9:36)
Pan jaśnie przewodniczący się totalnie skompromitował w wywiadzie, wiec teraz posyła swoich ludkow na rzeź i wióry lecą, lecą aż milo.Jak to chłopaki w kabarecie mówią, mądrego aż milo posłuchać.Kon by się uśmiał!
Ewa (6 marca 2020 9:14)
Katastrofa! Kto ja wybrał? Zero profesjonalizmu, nie umie sklecić jednego dobrego zdania. Wstyd dla Rady i Mieszkańców Szczawna!Kogo ta cała telewizja promuje? Dziennikarzowi współczuje, dopowiada za nią zdania, żeby się kupy trzymało.Ale byleby na fb foty były,byleby w telewizji widzieli, jaka to ja nie radna.Zenada!!!
Brak słów (5 marca 2020 22:27)
Ta Pani lepiej niech zacznie od "sprzątania swojego podworka" A potem bierze się za "smieszna"polityke widać że każdy się dostaje na stołki i niech nie robi z siebie osobistości miasta bo tylko się ośmiesza
Marcin (5 marca 2020 22:20)
Dokładnie jak można takich ludzi brać na radnych brak słów Brak profesjonalnego zachowania brak przygotowania do wywiadu typowa "mini" karierowiczka z fb do niektórych funkcji trzeba mieć predyspozycje !!!!!
Kompromitacja (5 marca 2020 17:49)
Kogo wy zapraszajcie do tego studia??? Po słabym Michale B. kolejna nie udana postać ze Szczawna :) Kręci się na krześle jak dziecko w przedszkolu. U tych ludzi zero kultury i obycia a karierę chcą robić i to na siłę :) Ona smogiem się przejmuje jak Szczawno jako uzdrowisko już dawno zostało zabite stając się nieoficjalną obwodnicą Wałbrzycha. Szczawno powinno być wciągnięte do Wałbrzycha bo z takimi karierowiczami nie czeka tego miejsca nic dobrego! Pani z niech dalej się kręci i marzy :)
Gość (5 marca 2020 15:54)
Wystąpienia publiczne nie są dedykowane każdemu jak widać na załączonym obrazku "tak""tak" ...
Rewq (5 marca 2020 8:01)
Szczawno tak ale bez Zdroju
xxx (5 marca 2020 7:49)
Jak opozycyjna radna...skoro należy do klubu, który ma większość w radzie ? Mogą przegłosować wszystko,Czyżby nadal nie wyszli z kampanii.. Taka mowa trawa.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

szczawno-zdrój  |   powietrze  |   zanieczyszczenie  |   pomiar  |   piec węglowy  |   kopciuch  |   marek fedoruk  |   gość dnia  |  

Kolejne zmagania tenisistów na wózkach

Marszałkowie nadodrzańskich regionów podpisali Porozumienie dot....

1 mln złotych za wskazanie osoby, która zanieczyściła Odrę

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij