Menu

Wyjazdowe sukcesy tenisistów z uzdrowiska

Tradycyjnie już weekend miał pracowity charakter dla tenisistów KT Szczawno-Zdrój. Nasi młodzi zawodnicy z sukcesami rywalizowali w Zielonej Górze oraz Bielsku-Białej.

Wyjazdowe sukcesy tenisistów z uzdrowiska

W Zielonej Górze w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym kadetów U-16 wysokie 2. miejsce wywalczył Antoni Pankowski. Nasz gracz dotarł do ścisłego finału, w którym nie dał rady Mikołajowi Bidermannowi, zawodnikowi KKS Kalisz. Warto przy tym dodać, iż w drodze po wicemistrzowski tytuł Pankowski pokonał turniejową "jedynkę" - Igora Kubalkę z MKS-u Andrychów.

 

W Bielsku-Białej, która gościła uczestników turnieju młodzików U-14, szczawieński klub reprezentowali Jan Kluczyński oraz Klaudia Owcarz. Oboje świetnie spisali się w zmaganiach deblistów, bowiem Kluczyński, który zagrał w parze z Janem Czepielem z Warszawy, stanął na najwyższym stopniu podium. Występująca zaś w duecie z Zofią Dobiją z BKT Bielsko-Biała Owcarz wywalczyła doskonałe 2. miejsce.

 

 

 

fot. użyczone
(ben)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Tenisowe Talenciaki 2021

Wimbledon Zdrój

Najmłodsi tenisiści na turnieju pod Poznaniem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij