Menu

Zamek Książ i Palmiarnia zawieszają sprzedaż biletów na 14 dni. Hotele i Restauracje będą czynne

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, w trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz  turystów Zamek Książ oraz Palmiarnia postanowiły zawiesić swoją działalność na najbliższe dwa tygodnie. Decyzja zacznie obowiązywać od jutra do 27 marca i jest spowodowana epidemią koronawirusa. 

Zamek Książ i Palmiarnia zawieszają sprzedaż biletów na 14 dni. Hotele i Restauracje będą czynne
W tym czasie na ternie Zamku Książ i Palmiarni nie będą odbywały się także żadne wcześniej planowane imprezy m.in nocne zwiedzanie, kolacja degustacyjna, oraz koncert Książęcej Orkiestry Salonowej. 
 
O nowych terminach wydarzeń, zarząd poinformuje wkrótce. Władze zaznaczają, że decyzja spowodowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz turystów odwiedzających wałbrzyskie zabytki. Bilety zakupione drogą elektroczniczną na zwiedzanie w tym terminie zostaną przebukowane na inny termin uzgodniony z klientem lub będzie podlegać zwrotowi.
 
Hotele i restauracje pozostają czynne
 
 
SzL
Foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
 
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Gest rodziny zmarłej hrabianki

Złoty jubileusz Zamku Książ

Jest praca

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij