Puchar Prezesa PEC: o zwycięzcy zadecyduje ostatnia runda

Po czterech z pięciu miesięcy rozgrywek Zimowej Ligi Debla o Puchar Prezesa PEC na czele tabeli z takim samym dorobkiem punktowy plasują się dwa duety: Kus - Nowik oraz Szurmaj - Rychter. Tym samym o końcowej klasyfikacji zadecyduje ostatnia, czyli marcowa runda. 

Zimowa Liga Debla o Puchar Prezesa PEC
Wyniki po IV rundzie
Klasyfikacja
1. Szurma - Rychter  397
1. Kusa - Nowik  397
3. Błaszak - Głębocki 390
4. Raczkowski - Sadowski  386
5. Kierepka - Kierepka  384
6. Angrys - Angrys  384
7. Pożarski - Ząbek  370
8. Bujak - Dobrowolski  368
9. Kiszkiel - Szurma  368
10. Dziemiańczuk - Rychter  368
11. Jałówko - Krukierek  355
12. Dudek - Stec  352
13. Obrzut - Sojko  350
14. Lang - Zachariasz  347
15. Dzierżyński - Wojciechowski  340
16. Rogóż - Rogóż  332
17. Błażnik - Krawutschke  332
18. Leżoń - Tanaś  328
19. Ek - Ek  328
20. Rudewicz - Mertuszka  320
21. Wasielewski - Serwicki  319
22. Bondaruk - Rongiers  313
23. Ochocki - Feledyn  313
24. Janik - Szul  308
25. Martin - Żamojcin  303
26. Kus - Kus  297
27. Bielawski - Stawicki  296
28. Drogosz - Dybczyński  287
29. Bogdański - Falkiewicz  286
30. Borczyk - Kubieniec  286
31. Dąbrowska - Jajko  284
32. Grzebski - Kaczmarczyk  282
33. Dulba - Sanewski  274
34. Szul - Zieliński  261
35. Obajtek - Trela  259
36. Staszkiewicz - Staniewski  256
37. Kosiba - Tyrcz  255
38. Maciaszek - Maciaszek  253
39. Miękinia - Worsa  253
40. Biel - Biel  253
41. Fenik - Krawczyk  244
42. Kloc - Urban  235
 
Klasyfikacja według grup
Grupa I
1. Kus - Nowik
2. Głębocki - Błaszak
3. Szurma - Rychter
4. Raczkowski - Sadowski
5. Angrys - Angrys
6. Rychter - Dziemiańczuk  spadek
7. Kierepka - Kierepka  spadek
 
Grupa II
1. Kiszkiel - Szurma  awans
2. Krukierek - Jałówko  awans
3. Bujak - Dobrowolski
4. Pożarski - Ząbek
5. Dzierżyński - Wojciechowski
6. Lang - Zachariasz  spadek
7. Dudek - Stec  spadek
 
Grupa III
1. Obrzut - Sojko  awans
2. Błażnik - Krawutschke  awans
3. Rogóż - Rogóż
4. Rongiers - Bondaruk
5. Ek - Ek 
6. Wasilewski - Serwicki  spadek
7. Mertuszka - Rudewicz  spadek
 
Grupa IV
1. Leżoń - Tanaś  awans
2. Martin - Żamojcin  awans
3. Bielawski - Stawicki
4. Janik - Szul 
5. Borczyk - Kubieniec
6. Bogdański - Falkiewicz  spadek
7. Ochocki - Feledyn  spadek
 
Grupa V
1. Drogosz - Dybczyński  awans
2. Dąbrowska - Jajko  awans
3. Grzebski - Kaczmarczyk
4. Dulba - Sanewski
5. Kus - Kus
6. Szul - Zieliński  spadek
7. Worsa - Miękinia  spadek
 
Grupa VI
1. Obajtek - Trela  awans
2. Biel - Biel  awans
3. Maciaszek - Maciaszek
4. Fenik - Krawczyk
5. Staszkiewicz - Staniewski
6. Kosiba - Tyrcz
7. Kloc - Urban 

 

(ben)
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno