Menu

Mistrzostwa Dolnego Śląska pod dyktando szczawieńskich tenisistów

Po Mistrzostwach Dolnego Śląska młodzików (U-14) przyszedł czas na rywalizację skrzatów (U-12) oraz kadetów (U-16). W obu kategoriach czołowe role odegrali tenisiści KT Szczawno-Zdrój.

Mistrzostwa Dolnego Śląska pod dyktando szczawieńskich tenisistów

Mistrzostwa skrzatów przeprowadzono w Szczawnie-Zdroju. Choć na starcie stanęła plejada dolnośląskich graczy, to rywalizacja toczyła się pod dyktando gospodarzy. Złoty medal bez straty seta wywalczył Goran Burbo, który w finale pokonał Marcela Guzińskiego - obaj reprezentują barwy KT Szczawno-Zdrój. Na kolejnych pozycjach uplasowali się gracze z Wrocławia: Igor Dziedzina oraz Paweł Piskozub. W deblu najlepsza okazała się para Burbo - Michał Nadała (Głogów), która na podium wyprzedziła duet Guziński - Dziedzina. W turnieju dziewcząt 1. miejsce przypadło Laurze Urbańczyk z Polkowic przed Jessicą Pabisiak z Legnicy oraz Nadią Ptak i Weroniką Skowrońską (obie z Wrocławia).

 

Kadeci, a więc gracze U-16, rywalizowali we Wrocławiu. W tej kategorii wiekowej podopieczni trenera Roberta Kosińskiego również należeli do czołowych zawodników mistrzostw. W finale singla wystąpił Antoni Pankowski, który sięgnął po 2. miejsce przegrywając z Piotrem Siekanowiczem. W deblu bezkonkurencyjny okazał się nasz duet Pankowki - Gabriel Wójcicki, który sięgnął po mistrzowski tytuł.

 

 

 

 

fot. użyczone
(ben)
redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze

Kasia (14 marca 2020 2:56)
Gratulacje.

Dodaj komentarz

Tenisowe Talenciaki 2021

Wimbledon Zdrój

Najmłodsi tenisiści na turnieju pod Poznaniem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij