Menu

Sprzedał marihuanę małoletniemu

Policja zatrzymała 31-latka podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. Mężczyzna w marcu  sprzedał kilkukrotnie marihuanę osobie małoletniej. W trakcie przeszukania mieszkania, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 90 porcji marihuany, 30 porcji meta amfetaminy, wagę elektroniczną oraz gotówkę. 

Sprzedał marihuanę małoletniemu

Podejrzenia policjantów wobec mężczyzny okazały się słuszne. Wg wstępnych ustaleń miał on posiadać w swoim domu znaczną ilość narkotyków. Podczas przeszukania, ujawniono i zabezpieczono słoik oraz worek foliowy, a w nich zielony susz. Zabezpieczono również wagę elektroniczną oraz pieniądze. Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz sprzedaży w celu uzyskania korzyści majątkowej. Oskarżony trafił tymczasowo do policyjnego aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

 

Szl

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Olo (17 marca 2020 22:32)
Cytuję użytkownika: Bartek
Cytuję użytkownika: Fliper
Brawo POLICJA. Kolejnego śmiecia mniej.
Ale ty baran jestes
A ty czemu nie siedzisz z tabsy? Strzelałeś z ucha?
konrad (17 marca 2020 21:48)
Normalnych ludzi aresztują szkoda chłopa
Natalia (17 marca 2020 21:13)
PDW MORDECZKOO
Dzony (17 marca 2020 20:15)
Kolejnego trzeba opłakiwać przez jakąś pale
Bruce (17 marca 2020 19:53)
PDW WARIAT
Miheł (17 marca 2020 14:32)
Cytuję użytkownika: Bartek
Cytuję użytkownika: Fliper
Brawo POLICJA. Kolejnego śmiecia mniej.
Ale ty baran jestes
Nienawiść krwią naszego narodu. Ignorancja kościami.
Bartek (17 marca 2020 14:23)
Cytuję użytkownika: Fliper
Brawo POLICJA. Kolejnego śmiecia mniej.
Ale ty baran jestes
Pan (17 marca 2020 12:27)
Chciałem zapytać dlaczego zostały usunięte komentarze po artykule o śmierci wałbrzyszanie a?
Fliper (17 marca 2020 12:16)
Brawo POLICJA. Kolejnego śmiecia mniej.
Edek (17 marca 2020 8:58)
Znowu nowe miasto

Dodaj komentarz

narkotyki  |   handel  |   wałbrzych  |   roman szełemej  |   przestępca  |  

''Dojna Strefa Ludzi PIS'' — konferencja parlamentarzystów Koalicji...

Pechowa ''13'' - Górnik przegrywa z PGE Turów

Narkotyki: sześć osób zatrzymanych w ciągu tygodnia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij