Ekstraliga kobiet: kwarantanna akademiczek

Na szczęście nie wszystkich piłkarek AZS-u PWSZ Wałbrzych, a jedynie Klaudii Fabovej (na zdjęciu) oraz Nikoli Hladíkovej. Śpieszymy jednak poinformować, iż powodem profilaktycznego odosobnienia obu zawodniczek był udział w wyjazdowych meczach reprezentacji swoich krajów.

Fabova bowiem wraz z reprezentacją Słowacji grała na Cyprze, a Hladíkova broniła barw młodzieżowej drużyny Czech w Portugalii, tak więc po powrocie obie piłkarki musiały się poddać przymusowej kwarantannie.

 

Pozostałe zawodniczki AZS-u PWSZ odpoczywają od zajęć. Co prawda wszystkie akademiczki mają rozpisane treningi indywidualne, ale na razie trudno powiedzieć, jak się potoczą rozgrywki Ekstraligi.

 

- Teoretycznie liga zawieszona jest do 29 marca, ale nie wierzę, że w ostatni weekend marca uda nam się powrócić do gry -, przyznał trener Kamil Jasiński.

 

Z drugiej jednak strony być może uda się doprowadzić obecny sezon do końca, gdyż Mistrzostwa Europy panów zostały przełożone na przyszły rok, tak więc niewykluczone, iż Ekstraliga potrwa nawet do końca czerwca. A wszystko po to, aby wyłonić Mistrza Polski, a zarazem uczestnika Ligi Mistrzów.

 

fot. archiwum
(ben)
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno