II liga siatkarek: to najprawdopodobniej koniec sezonu

Co prawda w najbliższy weekend siatkarki Chełmca Wodociągów miały rozpocząć walkę z Polonią Świdnica o utrzymanie w II lidze, jednak tak naprawdę wałbrzyszanki czekają jedynie na oficjalny koniec sezonu.

W sobotę i niedzielę podopieczne trenera Marka Olczyka miały w planach rywalizację w rundzie play-out o utrzymanie na dotychczasowym szczeblu z sąsiadkami z Świdnicy. Jak jednak doskonale wiemy, wszystkie krajowe rozgrywki sportowe zostały zawieszone, w tym mecze siatkarzy i siatkarek, stąd do derbowej rywalizacji jednak nie dojdzie. 

 

Na razie decyzja w sprawie II ligi nie zapadła, ale według naszych informacji Polski Związek Piłki Siatkowej może utrzymać klasyfikację po zakończeniu rundy zasadniczej, co oznacza, iż ostatecznie beniaminek uplasuje się na 5. miejscu. Gdyby dotychczasowa tabela została zachowana, wtedy spadłaby jedna drużyna, choć możliwy jest również taki wariant, zgodnie z którym wszystkie zespoły zachowają II-ligowy status, co zapewne będzie najlepszym prezentem dla siatkarek wspomnianej Polonii. Jeśli chodzi o nasze panie, to wszystkie zawodniczki Chełmca Wodociągów są zdrowe i w pełni sił. Z racji zamkniętych obiektów sportowych Aleksandra Małodobra i jej koleżanki trenują indywidualnie i najprawdopodobniej tak już pozostanie. Przynajmniej do oficjalnego rozpoczęcia przygotowań do przyszłorocznego sezonu.

 

fot. archiwum
(ben)
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno