Srebrny medal młodzików na osłodę

W najbliższy piątek w Jastrzębiu-Zdroju miał się rozpocząć ćwierćfinałowy, trzydniowy turniej Mistrzostw Polski młodzików z udziałem między innymi Chełmca Wałbrzych. Podobnie jednak jak inne sportowe imprezy, również i ta ze zrozumiałych przyczyn nie dojdzie do skutku.

Choć dwa tygodnie temu młodzicy Chełmca wywalczyli srebrny medal Mistrzostw Dolnego Śląska, to w międzyczasie przeszliśmy prawdziwą rewolucję. W rezultacie epidemii koronawirusa rywalizacja o medale, tytuły i zaszczyty, co zrozumiałe, odeszła w cień, choć sezon sportowy trwa w najlepsze.


Wśród poszkodowanych obecną sytuacją są między innymi młodzicy Chełmca. W najbliższy weekend podopieczni trenera Tomasza Botwiny mieli rozpocząć zmagania w ćwierćfinale Mistrzostw Polski, jednak do zawodów w Jastrzębiu-Zdroju nie dojdzie i najprawdopodobniej obejdzie się bez końcowego rozstrzygnięcia. Na szczęście w pierwszych dniach marca udało się bez przeszkód rozegrać finały Mistrzostw Dolnego Śląska, które naszej drużynie przyniosły srebrny medal. I to jedyny wymierny efekt świetnego w wykonaniu chłopców Botwiny sezonu.

 

fot. archiwum
(ben)
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno