Menu

1000 testów dziennie? Jest to możliwe

Będzie można wykonać nawet 1000 dziennie. Firma Warsaw Genomics będzie wykonywać testy molekularne na koronawirusa informuje portal cowzdrowiu.pl

1000 testów dziennie? Jest to możliwe

Jak informuje portal - Już od dzisiaj (20 marca) Warsaw Genomics, lider rynku badań genetycznych w Europie, udostępnia testy molekularne pozwalające na potwierdzenie lub wykluczenie aktywnego zakażenia koronawirusem. Spółka realizuje do 1000 testów w kierunku SARS-CoV-2 w ciągu jednej doby. W pierwszej kolejności będą mogły z nich korzystać placówki medyczne.

 

– W obliczu zagrożenia epidemią COVID-19 wszystkie wysiłki i zasoby skoncentrowaliśmy w ostatnich dniach na zapewnieniu dostępności do testów molekularnych. Ekspertyza naszych zespołów i nowoczesne zaplecze laboratoryjne pozwalają nam już dziś na realizację 1000 testów molekularnych w ciągu jednej doby. Jako lekarze i diagności tworzący zespół Warsaw Genomics, chcemy pomóc przede wszystkim w zabezpieczeniu palących potrzeb i umożliwić w pierwszej kolejności realizację testów diagnostycznych szpitalom, placówkom medycznym i wszystkim podmiotom, które od kilku dni są na pierwszej linii frontu z koronawirusem – powiedziała dr hab. n. med. Anna Wójcicka, współzałożycielka Warsaw Genomics.

 

 

Wszystkie placówki medyczne , które chcą uzyskać testy mogą to zrobić tutaj  Póki co, nie ma możliwości ich uzyskania przez klientów indywidualnych.

 

info: https://cowzdrowiu.pl/

red

foto: ilustracyjne

Komentarze

antypisek (21 marca 2020 21:18)
Cytuję użytkownika: Rollo
Gdzie jest k***a państwo. Niemcy robią 160 000 testów tygodniowo!! Zapomniałem sytuacja jest normalna i będą wybory, orzekła karakan oderwany od rzeczywistości
Co się czepiasz! Cały rząd, posłowie PIS-u,ministrowie ich rodziny,znajomi i pociotki już testy porobili to będzie jakieś 5000 tyś! Dogonimy Niemcy albo nawet prześcigniemy jak dowiozą w teren dla ich działaczy w kraju!
Rollo (21 marca 2020 11:08)
Gdzie jest k***a państwo. Niemcy robią 160 000 testów tygodniowo!! Zapomniałem sytuacja jest normalna i będą wybory, orzekła karakan oderwany od rzeczywistości

Dodaj komentarz

testy  |   koronawirus  |   firma  |   leczenie  |   szpital  |  

Wiertłem w tętnice

Ruszyła kampania społeczna #jedynytakitest

Prawie 2,4 tys zakażeń koronawirusem w ciągu tygodnia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij