Menu

Dyrektor WHO 'Nie jesteście niezwyciężeni'

"Nie jesteś niezwyciężeni"  powiedział do młodych ludzi dyrektor generalny  Światowej Organizacji Zdrowia. 

Dyrektor WHO 'Nie jesteście niezwyciężeni'

„Mam wiadomość dla młodych ludzi. Nie jesteście niezwyciężeni – powiedział w piątek w Genewie Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO. 

 

Mimo iż koronawirus jest najbardziej niebezpieczny dla osób powyżej 50 roku życia, to również może stanowić zagrożenie dla młodych ludzi.

 

 

„Ten wirus może położyć was w szpitalu na kilka tygodni, a nawet zabić” – mówił Ghebreyesus. 

 

red

foto: ilustracyjne

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

ksiegowy (21 marca 2020 19:16)
Aha ,dodam że i tak o wiele więcej rodzi się każdego dnia ludzi niż umiera.Ludzie górą , trzymać się i robić swoje !
Pana (21 marca 2020 18:29)
Czy ten cały Pan zdaje sobie sprawę co mówi do dzieci?Starsi ludzie czasem nie dają sobie rady w obecnej sytuacji,a co dopiero dzieci.Slaba psychika dzieci może u nich spowodować nieobliczalne skutki. Jak !oznacza być tak nieodpowiedzialnym człowiekiem!i oczyma my mówimy. Kto go upoważnił do tego żeby zasiać strach i panikę biednych dzieci?
ksiegowy (21 marca 2020 16:30)
Przestanie szerzyć panikę ! Straszenie przez who tu nicnie pomoże .To panika zabija.Nie wirus.

Dodaj komentarz

koronawirus  |   zagrozenie  |   who  |   mlodzi  |   ludzie  |  

Tłumy na ulicach Wałbrzycha. Takiego miasta już nie ma (VIDEO)

GOPR ogłosił 3 stopień zagrożenia lawinowego

Wałbrzyszanom brakuje odkrytego basenu, kultury i uśmiechniętych ludzi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij