Kolejni członkowie "Klubu 400" Czarnych Wałbrzych

Zaledwie kilkanaście dni temu rozpoczęła się akcja marketingowa Czarnych, a do "Klubu 400" dołaczyło już 5 osób. W ostatnich dniach klub z Dąbrowskiego finansowo wsparli Leszek Nurkiewicz, Tomasz Kobryn oraz Patryk Konsewicz. 

 

Po byłym trenerze Marku Żamojcinie oraz radnym Mariuszu Kalinowskim, do "Klubu 400" dołączyli ostatnio: Leszek Nurkiewicz, Tomasz Kobryn oraz Patryk Konsewicz. Pierwszy z wymienionych to były wieloletni prezes i działacz Czarnych. Kobryn na co dzień kibicuje Włókniarzowi Głuszyca, ale sympatyzuje również z naszym zespołem. Konsewicza raczej nie trzeba przedstawiać fanom lokalnego futbolu, gdyż "Czeski" przez wiele bronił barw Czarnych, również jako kapitan zespołu. 

 

Celem "Klubu 400" jest zachęcenie ludzi dobrej woli do przekazania Czarnym darowizny w wysokości jednej opłaty za sędziów, czyli 400 złotych. Jak podkreślają organizatorzy akcji, z Tomaszem Stasińskim na czele, liczba miejsc na liście darczyńców jest nieograniczona, dlatego fanów naszej drużyny zachęcamy do dalszej pomocy. Szczegóły można znaleźć na stronie facebook.com/ksczarniwalbrzych.pl

 

 

fot. użyczone
(ben)
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno