Menu

Pacjent z podejrzeniem koronawirusa, zaatakował ratownika w karetce

Zespół Ratownictwa Medycznego w Chojnowie poinformował o zdarzeniu, do którego doszło dzisiaj w nocy. Pacjent transportowany na oddział psychiatryczno-zakaźny dźgnął kilkukrotnie jednego z ratowników nożem.
 
 
Pacjent z podejrzeniem koronawirusa, zaatakował ratownika w karetce
Zespół ratownictwa medycznego z Kłodzka transportował pacjenta do oddziału psychiatryczno - zakaźnego. Około godziny 2:00 ratownik medyczny został zaatakowany nożem przez pacjenta. Karetka zatrzymała się na na zjeździe z autostrady. 
 
Pacjent po zadaniu około ośmiu ciosów w klatkę piersiową zbiegł z karetki.
 
 
Na miejscu pojawiła się policja, wezwano również śmigłowiec ratunkowy. 
 
Po ustabilizowaniu stanu poszkodowanego, ranny ratownik medyczny został przewieziony do szpitala w Bolesławcu gdzie został operowany. Jego stan jest dobry.

 

Szl

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

XY (25 marca 2020 13:44)
Widać,że oprócz podstawowego wyposażenia ratownicy powinni mieć broń! Choćby taką do usypiania zwierząt z odległości.

Dodaj komentarz

koronawirus wałbrzych  |   koronawirus  |   wałbrzych  |   roman szłemej  |   koronawirus polska  |   covid-19  |   ratownik  |   nożownik  |  

W nowych parkomatach zapłacisz nawet karę...

''7 wspaniałych'' podczas Koszykarskiej Barbórki

Znaleźli 8 pocisków. Obwodnica i centrum miasta już przejezdne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij