Menu

Zmarł zakażony koronawirusem kierowca PKS Tour z Jeleniej Góry

Jak informuje 24jgora.pl; 71-letni kierowca PKS Tour Jelenia Góra, u którego kilka dni temu wykryto koronawirusa zmarł na oddziale zakaźnym szpitala w Bolesławcu.

Zmarł zakażony koronawirusem kierowca PKS Tour z Jeleniej Góry

Mieszkaniec, zatrudniony w PKS Tour, między 9 a 13 marca jeździł na trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba. Prezydent apeluje aby osoby, które jechały kursami w godzinach 13:15,16:30,18:45 i kursy powrotne: 15:40, 18:25, 21:00 powinny skontaktować się ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. 

 

Według nieoficjalnych informacji mężczyzna zmarł z powodu niewydolności oddechowej i zapalenia płuc wywołanego koronawirusem.

 

Szl

 

 

info: 24jgora.pl

foto: Pixabay

redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze

Ja2 (25 marca 2020 20:26)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Cytuję użytkownika: Adam
wspolczucie dla rodziny,z drugiej strony ile ofiar bedzie z komunikacji busami
Wśród dziadków na pewno będą, jak co roku. Zacznij myśleć, wyłącz TV.
Może zacznij trochę szanować ludzkie życie. I więcej myśleć. Zdrowia
Księgowy (25 marca 2020 15:31)
Cytuję użytkownika: Adam
wspolczucie dla rodziny,z drugiej strony ile ofiar bedzie z komunikacji busami
Wśród dziadków na pewno będą, jak co roku. Zacznij myśleć, wyłącz TV.
Maki (25 marca 2020 14:41)
71 letni kierowca..... Jeszcze PKSu. Współczucia dla rodziny.
Adam (25 marca 2020 13:31)
wspolczucie dla rodziny,z drugiej strony ile ofiar bedzie z komunikacji busami

Dodaj komentarz

Nielegalny wyścig, w którym zginęły dwie osoby - jest prawomocny wyrok

Dwa razy ukradł to samo auto

History Hiking: Wielki skarb i morderstwo

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij