Menu

43 nowe przypadki zakażenia, 8 na Dolnym Śląsku

Ministerstwo Zdrowia poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych o kolejnych 43 nowych zakażeniach koronawirusem. Na Dolnym Śląsku COVID-19 wykryto u 8 osób. 

 

 

43 nowe przypadki zakażenia, 8 na Dolnym Śląsku

Potwierdzone przypadki dotyczą: 10 osób z woj. śląskiego, 8 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. lubuskiego, 6 osób z woj. małopolskiego, 5 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. pomorskiego i 1 osoby z woj. zachodniopomorskiego.

Liczba osób zakażonych: 1163/14 zmarłych.

 

Osoby z Dolnego Śląska przebywają aktualnie na kwarantannie domowej. Tylko jedna osoba wymagała hospitalizacji i przebywa ona we Wrocławiu. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim wynosi 165 – w tym cztery osoby zmarłe. 

 

 

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:

 
-liczba osób objętych kwarantanna lub izolacja - 4761,
-liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – 3030,
-liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie zachorowania  na 2019-nCoV – 197.

 

Szl

foto: Pixabay

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

2,2 tysiaca zakażeń koronawirusem w tydzień

Pierwszy raport covidowy w 2023 roku

Ponad 3 tysiące zakażeń w tydzień

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij