Finał wieloletniej służby

Na zasłużony odpoczynek udaje się nadkom. Magdalena Korościk, z którą przez wiele lat mieliśmy przyjemność współpracować, ponieważ często stała na pierwszej linii kontaktu wałbrzyskiej policji z mediami.

Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski wraz z zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Mariuszem Kucharczykiem podziękowali za wieloletnią służbę nadkom. (już w stanie spoczynku) Magdalenie Korościk. Emerytowana funkcjonariuszka przez ostatnie 12 lat była specjalistą w zespole komunikacji społecznej i dbała o pozytywny wizerunek wałbrzyskiej Policji.
 
Doświadczona policjantka swoją przygodę z mundurem zakończyła po 24 latach. Od 1996 roku pełniła służbę w gmachu Izby Dziecka w Wałbrzychu. 4 lata później trafiła do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, gdzie została specjalistą ds. nieletnich. Po kolejnych 8 latach przeniosła się do zespołu komunikacji społecznej, gdzie zajmowała się profilaktyką społeczną, promowaniem zawodu policjanta, organizowaniem debat, a także uroczystości policyjnych, a co najważniejsze, kreowaniem pozytywnego wizerunku naszej formacji.
 
 
Swoją rzetelną i pełną poświęcenia służę zakończyła pod koniec lutego tego roku, za co  w kameralnym gronie podziękowali Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski oraz jego zastępca podinsp. Mariusz Kucharczyk. Teraz dla Magdaleny Korościk rozpoczął się kolejny etap życia. To czas następnych wyzwań, tym razem realizowanych na zasłużonej policyjnej emeryturze.
 
My również dziękujemy pani Magdalenie za wiele lat współpracy, gdy wśród wielu obowiązków służbowych pełniła także funkcję rzecznika wałbrzyskiej policji.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno