Menu

Świdnica ma swoich bohaterów (FOTO)

Jest kilka sposobów walki z koronawirusem. Oprócz siedzenia w domu i niezarażania siebie i innych dookoła można też działać aktywnie lub sumiennie wykonywać swoje obowiązki na rzecz społeczności. U naszych sąsiadów trwa akcja #bohaterowie Świdnicy. Zoabczcie kim są i czym się zajmują.

Świdnica ma swoich bohaterów (FOTO)

 

 

foto: FB / Świdnica rynek z tradycjami

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18

Komentarze

;D (29 marca 2020 9:30)
Cytuję użytkownika: Bohater PiSu
A Wałbrzych ma bohaterów z PiSu posłów, opłacanych trolli, radnych. Cała śmietanka PiSu. Którzy nic nie robią a sorry trolle z PiSu pracują na forach wciskając nam ciemnote.
Jesteś w błędzie, wałbrzyscy radni i posłowie, to są, w sam raz sami, prawie PO-wcy. Teraz pochowali głowy w piasek i siedzą cicho, bo nie mają nic mądrego do powiedzenia. Z tymi opłacanymi trollami to też raczej kłamstwo, choć przyznaję. Są tu tacy, których i ja podejrzewam o podobne rzeczy. Ale to po obu stronach politycznego sporu. Podobnie jak CISI BOHATEROWIE AKTUALNEJ SYTUACJI - są też w Wałbrzychu. Są też są po obu stronach. A, co przykre, im nikt nie dziękuje! Z żadnej strony.
Bohater PiSu (29 marca 2020 8:47)
A Wałbrzych ma bohaterów z PiSu posłów, opłacanych trolli, radnych. Cała śmietanka PiSu. Którzy nic nie robią a sorry trolle z PiSu pracują na forach wciskając nam ciemnote.
Dość (29 marca 2020 6:43)
Barany ustalają sobie przepisy żeby pały mogły walić mandatami. Karają kogokolwiek mandatem w tej trudnej sytuacji, trzeba być bezczelnym ku... sem, a ustawodawca ma nasrane w głowie.
;D (28 marca 2020 22:46)
Cytuję użytkownika: ciekawski
Skoro maski nie chronią przed zarażeniem to dlaczego POsłowie obradują w maskach w sejmie?
Żeby nie było tak widać, gdy kłamią...
ciekawski (28 marca 2020 22:40)
Skoro maski nie chronią przed zarażeniem to dlaczego POsłowie obradują w maskach w sejmie?
Edi (28 marca 2020 21:59)
Pozdrawiam
;D (28 marca 2020 20:21)
Nadeszły czasy kiedy człowiek pachnący spirytusem, nawet za kierownicą miejskiego autobusu, budzi zaufanie! Chociaż jeśli idzie o Świdnicę, to ludzie waniający alkoholem kojarzą mi się z krasnoarmiejcami - bohaterami Świdnicy, bohaterami Ziem Wyzyskanych, bohaterami całych demoludów. Prawdziwymi gierojami. Brrr. Naprawdę wolę dzisiejszych bohaterów Świdnicy. Dziekuję wam nasi wspaniali, pracowici Świdniczanie. Dziękuję też takim Wałbrzyszanom!
Księgowy (28 marca 2020 19:39)
Bohaterstwem to jest obecnie być bezrobotnym i wyżywić rodzinę, bo ostatnio sporo takich przypadków z powodu zabawy w koronabajki.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Świdnica  |   bohaterowie  |   koronawirus  |   covid-19  |   pracownicy  |   maseczki  |   wolontariusze  |   lekarze  |  

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij