Karatecy UKKS Obi wracają do treningów

Koniec z leniuchowaniem - karatecy Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI wracają do treningów. Śpieszymy od razu poinformować, iż nie w tradycyjnej formie, która obecnie nie wchodzi w ogóle w rachubę, ale na szczęście za sprawą specjalnej aplikacji każdy będzie mógł wziąć udział w zajęciach. 

We wtorki i czwartki o godzinie 18 trener Tomasz Obuchowski wraz z żoną Agnieszką poprowadzą pierwsze treningi online.

 

- Mamy salę pod nosem, z której przeprowadzimy transmisję internetową. Dzięki specjalnej aplikacji będziemy również podglądać ćwiczących, tak więc nie ma wymówki - każdy chętny będzie mógł do nas dołączyć i trenować pod naszym okiem. U innych kolegów taka forma się sprawdziła, myślę, że u nas będzie podobnie -, powiedział Sensei Tomasz Obuchowski. 

 

Choć informacja o treningach online pojawiła się na stronie klubu zaledwie o godzinie 18, to chęć dołączenia do ćwiczących wyraziło już ponad 10 osób. - Wcześniej przygotowywaliśmy filmy z ćwiczeniami, które można wykonywać w domu. Fajnie to wszystko wypadło, bo do dzieci regularnie dołączali również rodzice. Mam nadzieję, że nasi podopieczni podłapią również treningi online -,  tłumaczył Obuchowski. 

 

Jak wspomnieliśmy, pierwsze zajęcia już jutro o godzinie 18, a szczegóły dołączenia do trenujących można znaleźć na stronie facebook.com/ukksobi.

 

(ben)
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno