Menu

Awans reprezentacji Polski kobiet w rankingu FIFA

W najnowszym rankingu FIFA reprezentacja Polski kobiet znalazła się na 28. miejscu na świecie. To o dwie pozycje lepiej aniżeli w poprzedniej klasyfikacji. 

Awans reprezentacji Polski kobiet w rankingu FIFA

O reprezentacji Polski kobiet regularnie wspominamy na naszych łamach. Głównie za sprawą Małgorzaty Mesjasz (na zdjęciu), do ubiegłego roku kapitan AZS-u PWSZ, która w lutym tego roku wsparła wałbrzyszanki w walce o srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu. Zawodniczka Turbine Poczdam ma pewne miejsce w zespole trenera Miłosza Stępińskiego, który na początku tego miesiąca pewnie i wysoko wygrał oba mecze eliminacji do Mistrzostw Europy, z Mołdawią w Warszawie 5:0 oraz na wyjeździe z Azerbejdżanem 5:0.

 

 

Warto przypomnieć, iż do niedawna biało-czerwony trykot zakładała także inna była zawodniczka naszej akademickiej drużyny - Anna Rędzia, która jednak ostatnio "nie łapie się" do ekipy Stępińskiego. 

 

fot. archiwum
(ben)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Ekstraliga kobiet: w oczekiwaniu na ostateczną decyzję

Ekstraliga kobiet: kwarantanna akademiczek

Ekstraliga: panie też nie zagrają

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij