Policja szuka sprawców kradzieży

Wałbrzyscy policjanci szukają sprawców kradzieży. Do zdarzenia doszło 18 stycznia 2020 roku w jednym ze sklepów przy ulicy Słowackiego dzielnicy Śródmieście. 

Zdarzenie miało miejsce 18 stycznia ok. godz 19:20 w sklepie znajdującym przy ul. Słowackiego w Wałbrzychu - w okolicy pl. Grunwaldzkiego. Mężczyźni ukradli łącznie 6 tysięcy złotych. Podczas, gdy dwóch z nich robiło sztuczny tłok i zagadaywało sprzedawcę, trzeci udał się na zaplecze skąd zabrał pieniądze.

 

Na udostępnionym przez policjantów materiale z monitoringu widać sprawców przemieszczających się po sklepie bezpośrednio w trakcie zdarzenia. Niewykluczone, iż mogą to być osoby spoza Wałbrzycha, mieszkające na terenie ościennych miejscowości lub jednego z sąsiednich powiatów.

 

Apelujemy do osób, które rozpoznają sprawców tego czynu lub mają jakąkolwiek wiedzę nt. zdarzenia, o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komisariatu Policji II w Wałbrzychu - pod numerem telefonu 47 87-51-332 (całodobowo) lub o kontakt telefoniczny z prowadzącym sprawę policjantem pod numerem telefonu 47 87-51-526. Policja gwarantuje anonimowość

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno