Jaki jest największy sukces Wałbrzycha?
Czy dla Wałbrzycha symbolem 30-lecia pozostanie Stara Kopalnia, a może najnowsza inicjatywa Stop-Plastik? - pyta Gazeta Wyborcza
 
Czytelniczka Alicja Niewczas napisała do Gazety Wyborczej : „Miasto po upadku przemysłu węglowego pod koniec lat 90. postrzegano jako oazę bezrobocia, beznadziei i biedaszybów. Ale powstała Specjalna Strefa Ekonomiczna, dając zatrudnienie i pozwalając godnie żyć. Z zamkniętej kopalni Julia w centrum miasta stworzono Centrum Nauki i Sztuki »Stara Kopalnia«. Kto nie zwiedzał – niech żałuje! Jest to także świetne miejsce na wydarzenia kulturalne”.
 
Gazeta Wyborcza zebrała propozycje największych sukcesów, jak informuje - posłuchaliśmy ekspertów, a spośród wszystkich zgłoszeń kapituła redakcyjna wybrała propozycje największych sukcesów Wałbrzycha w ostatnich 30 latach. Teraz czas na Wasz ostateczny wybór.
 
Głosowanie potrwa do 30 kwietnia – wydłużyliśmy je o dwa tygodnie ze względu na pandemię koronawirusa. Wyniki ogłosimy 8 maja. A 16 czerwca odbędzie się uroczysta gala Supermiast w redakcji „Gazety Wyborczej” w Warszawie.
 
Propozycje możesz zobaczyć tutaj
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno