Aglomeracja Wałbrzyska dla Medyka
Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej przygotuje specjalną, bezpłatną ofertę dla przedstawicieli personelu medycznego. Tym samym chce podziękować za ich ofiarna walkę o nasze zdrowie i życie podczas pandemii koronawirusa. 
Specjalne, dedykowane Vouchery uprawniające do wstępu, pobytu czy posiłku w ramach akcji #AglomeracjaWałbrzyskadlaMedyka będą specjalna formą podziękowania dla pielęgniarek, pielęgniarzy, lekarek i lekarzy, którzy walczą na co dzień z COVID19. Każdy kto chce się włączyć do akcji proszony jest o przygotowanie propozycji oferty. Chęć udziału wyraziły już Zamek Książ, Stara Kopalnia i Zamek Grodno i Sztolnie Walimskie. 
 
-Chcemy wyrazić wdzięczność naszym Medykom za ich ofiarność i ciężką pracę w tych dniach. Jak już wygramy tę wojnę z wirusem zapraszamy Was do odwiedzenia Aglomeracji Wałbrzyskiej. Chcemy, aby po tej walce nasi Bohaterowie mogli wypocząć u nas, zjeść, zwiedzić za darmo nasze obiekty wraz ze swoimi rodzinami.  – mówi prezes Zamku Książ w Wałbrzychu i Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej, Anna Żabska. 
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno