Menu

Nowy teledysk Edyty Nawrockiej

Wałbrzyska wokalistka tym razem przenosi nas do Warszawy, sprzed epidemii, gdy jeszcze tętniło życie. Zobaczcie teledysk do nowego utworu "Nie Wiem".

Nowy teledysk Edyty Nawrockiej

W teledysku w rolach głównych występują amerykański aktor Van Artin oraz Miss Internetu w prestiżowym konkursie piękności "Face of Beauty Poland 2019" - Sandra Chudecka. Autorka piosenki tym razem pojawia się w tajemniczej epizodycznej roli... zobaczcie sami:

 

 

 

red

foto: kadr z teledysku

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

odporny na reklamę (15 kwietnia 2020 8:21)
Czekaj ,czekaj a ten van coś, to nie agent Tomek zanim utył ?
Limciu (12 kwietnia 2020 22:10)
Ale trzeba jej przyznać, ze jest uparta i konsekwentna. Wymyśliła sobie, że będzie piosenkarką i chociaż wszystkie fakty temu przeczą, ona od wielu lat próbuje zrealizować swoje marzenie. Ciekawe skąd ma na to kasę (rodzice ? mąż ?), no bo przecież nikt nie uwierzy, że zarobiła chociaż złotówkę na tych swoich wytworach. Powodzenia ! Może kiedyś się w końcu uda.
Boss (12 kwietnia 2020 6:47)
Odsluchalem bez dzwieku ????
hahahaha (11 kwietnia 2020 11:07)
Lepsza była w reklamie platformy że 500+ nie starcza na życie.
zakochana (10 kwietnia 2020 21:57)
ale przystojniak ten amerykaniec, aż kilka razy obejrzałam - no i żeby nie było odsłuchałam też bo zapodaje Skrilexem a uwielbiam dubstep
niefanka (10 kwietnia 2020 21:07)
Ani ten prawie aktor ani sama Warszawa tu nie pomogła!
Tapek (10 kwietnia 2020 20:48)
W końcu coś pozytywnego nie o koronie, teledysk zbyt profesjonalny na polskie warunki
Kaspar Hauser (10 kwietnia 2020 20:41)
Wiedzialem, wirus, nowy singiel Nawrockiej, co jeszcze? Trzesienie ziemi i potop?
Marta (10 kwietnia 2020 20:08)
w końcu! Bardzo profesjonalne video, Edyty za mało w nim!!! Radujcie się Wielkanocś wszyscy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Warszawa  |   Edyta Nawrocka. teledysk  |   nie wiem  |   van artin  |  

W nowych parkomatach zapłacisz nawet karę...

Zwiedzili TVN i Warszawę

''7 wspaniałych'' podczas Koszykarskiej Barbórki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij