Menu

Handlował tytoniem, papierosami i spirytusem

67-letni mieszkaniec Wałbrzycha został oskarżony o nielegalny handel wyrobami bez wymaganej akcyzy. Straty Skarbu Państwa oszacowane zostały na ponad 17 tysięcy złotych.

Handlował tytoniem, papierosami i spirytusem

Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, ujawnili 3,5 tysiąca sztuk papierosów, 12 kilogramów krajanki tytoniowej oraz mniejsze ilości spirytusu bez polskich znaków akcyzy. Wartość nieopłaconego podatku akcyzowego wynosi blisko 17 tysięcy złotych. 

 

Mężczyzna przyznał się do winy. Wałbrzyszaninowi grozi wysoka grzywna lub 3 lata więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd

 

 

szl

foto; policjagov

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ksiegowy (11 kwietnia 2020 16:30)
Cytuję użytkownika: Adrian
Skasować go bezwzględnie!!! Inaczej zabraknie na 500+
Nie trzeba karać tylko wytłumaczyć. Przedsiębiorco nie idź tą drogą i już.Za PO to były czasy kiedy można było robic przekręty.
Księgowy (11 kwietnia 2020 16:26)
Zostawcie drobnych przedsiębiorców w spokoju.Za PO pewnie by mu dali karę finansową.Obecnie jest, albo będzie kryzys pan Donald by to ułaskawił.
ksiegowy (11 kwietnia 2020 9:18)
Tak, najlepiej powiesić dziadka PiSuar nie będzie musiał mu płacić emerytury,chyba niskiej skoro starzyk ratuje się handlem kontrabanda .
Debet (11 kwietnia 2020 8:55)
Takie ilosci?serio? Na uzytek wlasny Na pewno Ale sukces odbebniony 17tys zl straty Czyli z 3 porzadne wiazanki kwiatow nie zaplacone przeciez z wlasnej kieszeni tylko podatnikow
Adrian (11 kwietnia 2020 8:41)
Skasować go bezwzględnie!!! Inaczej zabraknie na 500+

Dodaj komentarz

policja gov  |   policja wałbrzych  |   policja koronawirus  |   koronawirus  |   tytoń  |   handlarz tytoniu  |   akcyza  |  

2,2 tysiaca zakażeń koronawirusem w tydzień

Pierwszy raport covidowy w 2023 roku

Ponad 3 tysiące zakażeń w tydzień

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij