Dziękujemy, że jesteście z nami!

Minał ponad miesiąc od wejścia w życie pierwszych obostrzeń, które przerodziły się w narodową kwarantannę. Przez ten czas portal wałbrzych24.com był źródłem informacji dla 276 tysięcy internautów, którzy wygenerowali 1,3 miliona unikalnych odsłon. Chcielibyśmy Wam za to podziękować!

Jako punkt odniesienia przyjęlismy datę 12 marca, kiedy zamknięto wszystkie szkoły. Tego samego dnia zmarła w naszym kraju pierwsza osoba zarażona koronawirusem a Minister Zdrowia ogłosił, że wprowadzony zostanie stan zagrożenia epidemicznego. Wówczas zdecydowaliśmy, że oprócz prezentowania wiadomości lokalnych, publikować będziemy także najwaźniejsze doniesienia z Polski i ze świata dotyczące epidemii koronawirusa. Teraz z pełnym przekonaniem możemy stwiedzić, że była to dobra decyzja a utwierdza nas w tym Wasza aktywność zarówno na naszym portalu jak i na Facebooku.
 
Od chwili, którą uznaliśmy za początek krajowej batalii z koronawirusem odwiedziło nas 276 tysięcy unikatowych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 1,3 miliona unikalnych odsłon naszego portalu. To ponad 40% wzrost względem wcześniejszych 30 dni.
 
Ponad 94% naszych czytelników zagląda tu z Polski ale są z nami także m.in. internauci z Niemiec (ponad 7,7 tys uzytkowników), USA (5,9 tys.) czy Wielkiej Brytanii (4,4 tys.).
 
źródło: Google Analytics
 
Wielu internautów śledzi nas także na Facebooku, gdzie trafiają wszystkie publikowane przez nas informacje. Również dziękujemy, że jesteście tam z nami! Oto co udało się osiągnąć dzięki Waszej obecności w ciągu ostatnich 28 dni:
 
Nasze posty dotarły do 755,204 odbiorców (wzrost o 89%). Wasze interakcje wokół nich to imponujące 1,096,422 działania typu polubienie, komentarz, czy udostępnienie (wzrost o 46%). Nasz fanpage obserwuje obecnie 34 721 osób, z czego średnio 29,5 tysiąca zagląda do nas codziennie. Największą popularnością w tym czasie cieszył się film wałbrzyskiej policji z akcji ostrzegawczej "Zostań w domu" - osiągnął zasięg 267 tysięcy odbiorców.
 
 
 źródło: Facebook Insights
 
Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami i możemy być dla was źródłem rzetelnych i sprawdzonych informacji w tych trudnych czasach.
 
plr
foto: Google Analytics, Facebook Insights
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno