Wiceburmistrz Boguszowa-Gorc: Przez zarządzenia Jacka C. zza krat straciliśmy tydzień

W środę wracam do pracy po zwolnieniu chorobowym i zamierzam współpracować ze wszystkimi radnymi dla dobra Boguszowa-Gorc - zapowiada Sebastian Drapała, którego zza krat próbował odwołać ze stanowiska aresztowany burmistrz Jacek C. Wojewoda dolnośląski stwierdził właśnie nieważność trzech zarządzeń aresztowanego burmistrza.

Poniżej komentarz jedynego legalnego wiceburmistrza Boguszowa-Gorc, tuż po ogłoszeniu rozstrzygnięcia nadzorczego Wojewody:

 

 

Znamy też treść rozstrzygnięcia nadzorczego Wojewody, w którym unieważnił zarządzenie burmistrza Jacka C. w sprawie odwołania wiceburmistrza Sebastiana Drapały. Zdaniem Wojewody Jacek C. nie miał prawa odwoływać swojego zastępcy, ponieważ nadal przebywał w tym czasie w areszcie a wszystkie kompetencje do sprawowania władzy w Boguszowie-Gorcach były w tym czasie w rękach Sebastiana Drapały. Jacek C, usłyszał już w tej sprawie także prokuratorskie zarzuty - chodzi o przekroczenie uprawnień w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

 

red

foto: TV Wałbrzych

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno