Menu

Ekstraliga kobiet: w oczekiwaniu na ostateczną decyzję

Być może w połowie maja dowiemy się, co dalej z rozgrywkami Ekstraligi kobiet, w której występują piłkarki AZS-u PWSZ Wałbrzych.
 
Ekstraliga kobiet: w oczekiwaniu na ostateczną decyzję

W poniedziałek 11 maja poznamy ostateczną decyzję w sprawie ewentualnego powrotu piłkarek na boiska Ekstraligi. Jeśli Polski Związek Piłki Nożnej zdecyduje o wznowieniu ligi, minimalny okres treningowy wymagany do osiągnięcia jako takiej dyspozycji sportowej wynosi 3 tygodnie. Można się zatem spodziewać, że do gry o punkty zespół AZS-u PWSZ powróci najwcześniej na początku czerwca. Na razie podopieczne trenera Kamila Jasińskiego trenują indywidualnie w swoich domach, a ich osiągnięcia są na bieżąco monitorowane przez sztab szkoleniowy.

 

 

 

Jakiś czas temu informowaliśmy o kwarantannie, jakiej zostały poddane Słowaczka Klaudia Fabova oraz Czeszka Nikola Hladikova. Na szczęście obie przedstawicielki akademickiej drużyny z Wałbrzycha są całkowicie zdrowie i podobnie jak pozostale zawodniczki AZS-u PWSZ niecierpliwie czekają na powrót na zieloną murawę i walkę o ligowe punkty. 

 

fot. archiwum
(ben)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Awans reprezentacji Polski kobiet w rankingu FIFA

Ekstraliga kobiet: kwarantanna akademiczek

Ekstraliga: panie też nie zagrają

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij