Ekstraliga kobiet: w oczekiwaniu na ostateczną decyzję
Być może w połowie maja dowiemy się, co dalej z rozgrywkami Ekstraligi kobiet, w której występują piłkarki AZS-u PWSZ Wałbrzych.
 

W poniedziałek 11 maja poznamy ostateczną decyzję w sprawie ewentualnego powrotu piłkarek na boiska Ekstraligi. Jeśli Polski Związek Piłki Nożnej zdecyduje o wznowieniu ligi, minimalny okres treningowy wymagany do osiągnięcia jako takiej dyspozycji sportowej wynosi 3 tygodnie. Można się zatem spodziewać, że do gry o punkty zespół AZS-u PWSZ powróci najwcześniej na początku czerwca. Na razie podopieczne trenera Kamila Jasińskiego trenują indywidualnie w swoich domach, a ich osiągnięcia są na bieżąco monitorowane przez sztab szkoleniowy.

 

Jakiś czas temu informowaliśmy o kwarantannie, jakiej zostały poddane Słowaczka Klaudia Fabova oraz Czeszka Nikola Hladikova. Na szczęście obie przedstawicielki akademickiej drużyny z Wałbrzycha są całkowicie zdrowie i podobnie jak pozostale zawodniczki AZS-u PWSZ niecierpliwie czekają na powrót na zieloną murawę i walkę o ligowe punkty. 

 

fot. archiwum
(ben)
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno