Menu

Walim szyje maseczki

Zinicjatywy Ośrodka Pomocy Społecznej, w Gminie Walim rozpoczęła się akcja szycia maseczek. W planie było wyposażenie w maseczki najbardziej potrzebujących, czyli osoby pracujące, starsze i niepełnosprawne. 

Walim szyje maseczki
Zaangażowanie w akcję było tak duże, że przeszło najśmielsze oczekiwania - uszyto blisko  4,3 tys. maseczek. Tysiąc maseczek kupiła gmina Walim. Część maseczek,rozdysponowano bezpośrednio w miejscowościach, w których były szyte, część można było odebrać w Ośrodku Pomocy Społecznej. W ten sposób do mieszkańców  gminy trafiło już około 4,5 tysiąca maseczek.Na tym akcji nie zakończono, maseczki można nadal odbierać, ponadto wciąż są na bieżąco szyte. Jeżeli ktoś potrzebuje jeszcze maseczek, wystarczy, że zadzwoni do Ośrodka Pomocy Społecznej 74 84 57 650 lub skontaktuje się z sołtysem. W Dziećmorowicach w dystrybucji pomaga radny Henryk Wach.


 
kama
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com


 
 
 
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Walim  |   szyją maski  |   Walim szyje maski  |  

Dzień z Sowami (FOTO)

Dożynki w Zagórzu Śląskim: furorę zrobiły... placki ziemniaczane

Opiekę znajdzie tu 75 dzieci

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij