Menu

270 nowych zakażeń, 13 nowych ofiar

Ministerstwo Zdrowia poinformowało za pomocą mediów społecznościowych o najnowszych zakażeniach koronawirusem.

270 nowych zakażeń, 13 nowych ofiar
- Mamy 270 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (66), wielkopolskiego (51), dolnośląskiego (40), łódzkiego (34), mazowieckiego (25), małopolskiego (21), opolskiego (9), pomorskiego (6), zachodniopomorskiego (5), kujawsko-pomorskiego (4), podkarpackiego (4), lubelskiego (2) ,podlaskiego (2), świętokrzyskiego (1).
 
Z przykrością informujemy o śmierci 13 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 89-K Warszawa, 89-K i 87-K Gdańsk, 69-K Bydgoszcz, 80-K Kraków, 74-M, 69-M, 84-K i 73-M Poznań, 61-M Racibórz, 75-M Tychy, 86-K Łomża, 64-M Bolesławiec. Większość osób miała choroby współistniejące.
 
 
W Polsce aktualnie zakażonych jest 13 375 osób,  z czego 664 to osoby zmarłe. 
 
szl
foto: Pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wieska (2 maja 2020 17:29)
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanka
A może by tak coś o aktualnej sytuacji w Wałbrzychu?
Dzisiaj święto.Nie pracują.W Wałbrzychu jest wszystko genialnie.Tylko pootwierać żłobki przedszkola, Wałbrzych jak zwykle ewenement na skalę Europy.Jaki Pan. Taki kram!!!!
Dziki Kłak (2 maja 2020 16:59)
Prasa ma długi weekend. Dzisiaj w Wałbrzychu aż 10 pozytywnych. Prawdopodobnie ci policjanci i personel ze szpitala co czekali na testy. Pod tym adresem są codziennie same liczby: https://duw.pl/pl/biuro-prasowe/aktualnosci-covid-19?fbclid=IwAR25irl70UXnV3Do_WyMbcX_Oj43NQ6JXQB-7w1nIv0Q4R7zOrn1SQL97GM . Szczegółów brak. W każdym razie zaczyna się robić niewesoło bo zaraza wśród policji i pogotowia. Cholera wie ile osób zarazili na służbie.
zainteresowana (2 maja 2020 16:49)
Czyżby aż tak źle było w Wałbrzychu, że nikt nas nie informuje o stanie aktualnym zakażonych?
Wałbrzyszanka (2 maja 2020 15:55)
A może by tak coś o aktualnej sytuacji w Wałbrzychu?

Dodaj komentarz

koronawirus  |   koronawirus polska  |   koronawirus statystyki  |   dolnyslask  |   walbryzch  |   polska  |   roman szełemej  |  

2,2 tysiaca zakażeń koronawirusem w tydzień

Pierwszy raport covidowy w 2023 roku

Ponad 3 tysiące zakażeń w tydzień

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij