Menu

Majówka w lesie - zostawiliśmy bałagan

Jedni śmiecili, inni sprzątali - po majowym w weekendzie śmieci w lasach przybyło. 

Majówka w lesie - zostawiliśmy bałagan

Nie dbamy o las, widać to na zdjęciach przysłanch przez naszych czytelników. Poniżej Wasze refleksje zamieszczone na naszym FB. Jedni smiecą, inni sprzątają- urocze zdjecia dostaliśmy od jednej z naszych czytelniczek - tak las sprzątały dzieci... dorośli, nie wstyd Wam ? 
 

Ja też dziś w lesie sprzątałam " nie swoje ". Dramat co się dzieje. Problem jest ogromny !!! Ludzie to świnie i tyle. Przepraszam, świnie nie brudzą w ten sposób – pisze Karolina i zamieszcza zdjęcie (poniżej) 
Tak było w lesie przy drodze pomiędzy Podzamczem, a Strugą.- informuje Adam (zdjęcie poniżej). 
 
 
Brakuje śmietników, już dawno zwróciłam na to uwagę ale i tak uważam że jednak lepiej zabrać te śmieci ze sobą niż walnąć na trawnik. Bo tu nadal ucierpi planeta a nie urzędnicy, którzy postawili mało koszy w parku. - pisze Aga.


 


Sporo śmieci pojawiło się koło jeziorka w pobliżu Gedymina - informuje Basia.
- Namawiam do jednej rzeczy, jak przynieśliście ze sobą plastikową butelkę i wypiliście, rozumiem, że chcieliście coś zjeść na świeżym powietrzu, jakąś kanapkę, abierzcie te śmieci ze sobą. Ilość śmieci jaka przybyła w krótkim czasie jest przerażająca. To jest dramat. Nie jesteśmy specjalistyczną firmą do wywożenia smieci, więc apeluje jeszcze raz: las nie jest po to by go zaśmiecać, las jest dla was. Korzystajcie tak, by nie musieć gdy przyjdziecie drugi raz, omijać tych smieci, które zostawiliście - mów nadleśniczy Marcin Calów z Nadleśnictwa Wałbrzych. 


kama
foto: czytelnicy walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Dera (5 maja 2020 9:37)
Cytuję użytkownika: Chelmiec
Tak panie nadlesny,my bedziemy smieci za was zbierac i lasu pilnowac by niszczyciele drzewostanu dalej po tajniaku-w nocy mogli wycinac i rabowac drewno pod okiem tzw. lesnikow a potem las wyglada jak po katastrofie nuklearnej.
Nie tylko wycinany drzewostan.Kto kontroluje debili,którzy pod osłoną nocy szaleją na kładach i motorach w lasach koło Chełmca. Ryk silników i ostre światła płoszą zwierzęta.
Ooo (5 maja 2020 9:28)
Cytuję użytkownika: Księgowy
To ukraińcy tak śmiecą. Sam kilka razy widziałem i słyszałem. Ruscy ani Białoruscy to nie byli.Napiszcie po ukraińsku te połajanki.Oni słabo po naszemu czytają.Np. tak: Новачки з України, будь ласка, не засмічуйтесь! спасибі
Idiota poliglota
Edy (5 maja 2020 9:27)
Brudasy,jak w domu tak w lesie.Kultura dzieci i rodziców taka sama!Patologia wałbrzyska nigdzie nie potrafi się zachować.
Lukasz (5 maja 2020 6:45)
Odrazu wy...bał bym mandat z 5000zl za takie coś, ludzie to naprawdę świnie !!!!
Chelmiec (5 maja 2020 0:21)
Tak panie nadlesny,my bedziemy smieci za was zbierac i lasu pilnowac by niszczyciele drzewostanu dalej po tajniaku-w nocy mogli wycinac i rabowac drewno pod okiem tzw. lesnikow a potem las wyglada jak po katastrofie nuklearnej.
Do karoliny (5 maja 2020 0:08)
Sprzatac i zakmnac japy,jak nie pasi to nie chodzic do lasu z bachorami.
Jarosław (4 maja 2020 20:38)
Wałbrzych to jednak patologia :(
Księgowy (4 maja 2020 18:20)
To ukraińcy tak śmiecą. Sam kilka razy widziałem i słyszałem. Ruscy ani Białoruscy to nie byli.Napiszcie po ukraińsku te połajanki.Oni słabo po naszemu czytają.Np. tak: Новачки з України, будь ласка, не засмічуйтесь! спасибі
Jja (4 maja 2020 14:15)
Szkoda ze nie uda się tych BURAKÓW namierzyć.oprócz wysokiego mandatu powinni jeszcze sprzątać co najmniej przez tydzień.
Polie (4 maja 2020 14:09)
Nie dziwne. Że dziki spacerują po Piaskowej Górze.Banda dziczeje w lesie, zatruwa i niszczy ich środowisko,one w zamian powinni zdewastować to co należy do debilnych ludzi.

Dodaj komentarz

Górnik wygrywa z Kotwicą Kołobrzeg

Fajnie wygląda... szczególnie z góry

Decka znów na deskach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij