Menu

Młodzi Radni ze Szczawna wsparli schronisko dla zwierząt

Młodzieżowa Rada Miasta Szczawna-Zdrój zorganizowała i przeprowadziła zbiórkę na rzecz wałbrzyskiego schroniska dla zwierząt. Udało się zebrać 200kg karmy. 

Młodzi Radni ze Szczawna wsparli schronisko dla zwierząt
- Z inicjatywy młodzieży i koordynatorki Agnieszki Pisarskiej zebrana została karma dla schroniska. Młodzieżowa Rada Miejska podczas pandemii zaangażowała się w pomoc dla czworonogów.
Schronisko otrzymało:
 
-200 kg suchej karmy, puszki, smyczki, obroże, smakołyki, kojec, legowisko, żwirki dla kociąt, obroże przeciwpchelne
 
Możemy wspomnieć, że Młodzi Radni zwrócili się o wsparcie do Toyoty. Czekamy na rozstrzygnięcie konkursu i trzymamy kciuki aby wszystko przebiegło pomyślnie. 
 
 
Wolontariat buduje relacje, dla niektórych silniejsze niż zawodowe, bo tutaj łączy nas idea, wartość dodana do wspólnej sprawy. Dla mnie – koordynatorki- wolontariat ma właśnie taką wartość – społecznie budującą - mówi Agnieszka Pisarska - Dziękuje wszystkim darczyńcom. W szczególności podziękowania należą się p. Kasi, p. Marzenie, p. Eli, p.Karolinie, radnym i wszystkim tym, których nie wymieniliśmy. Dziękujemy za wasze wielkie serca - czytamy 
szl
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Gość (11 maja 2020 10:36)
Cytuję użytkownika: mieszkaniec
Poco ten lans.Zróbcie cos nie na pokaz.Dobrze że chociaz dobry uczynek
O jakim lansie piszesz taką pomoc ze strony młodych ludzi należy pokazywać oni są przykładem dla innych.
mieszkaniec (11 maja 2020 0:27)
Poco ten lans.Zróbcie cos nie na pokaz.Dobrze że chociaz dobry uczynek
Ja (10 maja 2020 20:18)
Brawo dziękujemy
Extra (10 maja 2020 20:11)
No i bardzo „ pięć „ . Zwierzak też człowiek ;)
Jja (10 maja 2020 17:51)
Super wielkie brawa
miłośnik emerytowanego zbawcy (10 maja 2020 16:21)
to chyba bardziej zbożny cel niż sponsorowanie tego złodzieja z Torunia
Gość (10 maja 2020 12:41)
Brawa dla was za wspaniałą inicjatywę.

Dodaj komentarz

Zwiedzili TVN i Warszawę

Zdjęcie z drona dla Antosia

Zbieramy na operację Andrzeja. Pomożecie ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij