Nie będzie Wałbrzyskiego Półmaratonu

W tym roku nie odbędzie 21 Toyota Półmaraton Wałbrzych - powodem jest pandemia koronawirusa. 

Jak poinformował nas rzecznik wałbrzyskiego Urzędu Miasta, Edward Szewczak, imprezy masowe w Wałbrzycu odwołane są do końca sierpnia, tym samym wałbrzyski Półmaraton nie odbędzie się. 

- Z imprez biegowych, jest sansa, że odbędzię się planowany na listopad Bieg NIepodległości - informuje Edward Szewczak. 

Tymczasem bieg reklamowany jest przez wałbrzyski Aqua Zdrój, który na stronie internetowej zachęca do zapisów i udziału w imprezie. 

Informujemy więc chętnych do udziału w półmaratonie, że z informacji jakie uzyskaliśmy w Urzędzie Miasta Wałbrzycha, impreza w tym roku nie odbędzie się. O imprezach biegowych w Wałbrzychu i regionie bedziemy informować na bieżąco. 

AKTUALIZACJA - godz. 12:30

Organizatorzy apelują o zachowanie pakietów startowych na kolejną edycję biegu, liczą, że z większością uczestników spotkają się na starcie Toyota Półmaraton Wałbrzych już za rok. Na zachętę, dla tych którzy przeniosą uczestnictwo na przyszły rok, przewidzieli możliwość zaprojektowania własnego numeru startowego. Dla tych którzy nie zdecydują się skorzystać z tej okazji, w najbliższym czasie zostanie przedstawiona procedura rezygnacji i zwrotu opłaty startowej. Data przyszłorocznego wałbrzyskiego półmaratonu oraz informacje dotyczące zwroty opłaty startowej już niedługo będą dostępne na stronie polmaraton.walbrzych.pl.

kama
foto: archiwum walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com


 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno