Menu

Nowy challenge - Wspieraj Lokalny Biznes

Nowe internetowe wyzwanie rodzi się u naszych bliskich sąsiadów. Kreatywni kamiennogórzanie chcą swoją akcją wesprzeć lokalnych przedsiębiorców. Niewykluczone, że dzięki kolejnym nominacjom akcja trafi szybko do Wałbrzycha.

Nowy challenge - Wspieraj Lokalny Biznes
Pomysłodawcą #WspierajLokalnyBiznesChallenge jest pochodzący z Kamiennej Góry DJ/konferansjer Kamil Zięba, znany również jako Azi. Zadanie jest stosunkowo proste. Tym razem nie trzeba rapować, śpiewać ani się gimnastykować:
 
1. KUP PRODUKT Z LOKALNEJ FIRMY, RESTAURACJI, SKORZYSTAJ Z USŁUGI HOTELOWEJ, KUP LOKALNY TYGODNIK, SKORZYSTAJ Z USŁUGI OD PRZEDSIĘBIORCY, KTÓREGO ZNASZ ,BO DZIAŁA NA NASZYM RYNKU,
2. ZRÓB ZDJĘCIE, UMIEŚĆ NA FACEBOOKU OZNACZAJĄC FIRMĘ, RESTAURACJĘ, FRYZJERA i INNE,
3. DODAJ HASZTAG #WspierajLokalnyBiznes
4. UDOSTĘPNIJ POST NA SWOJEJ TABLICY
5. ZAPROŚ DO CHALLENGE KOLEJNYCH 5 ZNAJOMYCH
 
 
 
Akcję nakręcają nasi zaprzyjaźnieni dziennikarze z redakcji ID Informacje Dolnośląskie. Wśród nominowanych znalazła się już m.in. była posłanka i wicemarszałek sejmiku Iwona Krawczyk. Myślicie, że akcja rozkręci się na miarę obecnie bardzo popularnego #Hot16Challenge? Co sądzicie o takiej formie wspierania lokalnych przedsiębiorców?
 
plr
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Starszy księgowy (15 maja 2020 23:56)
Bardzo dobry pomysł! Lokalni przedsiębiorcy dają pracę ludziom mieszkającym tutaj i tutaj płacą ZUSy i podatki. Może jakaś lokalna waluta, bony... Wszystko co wspomoże lokalny biznes.
Felek (15 maja 2020 14:01)
Cytuję użytkownika: Ksiegowy
Co to jest to chalenge?
Głupotą w rodzaju pudelka,Kim Kardashian,wysokich obcasów,tik-toka i temu podobnych amerykanizmow.
Ksiegowy (15 maja 2020 13:48)
Cytuję użytkownika: Pan
Będę wspierać kogoś,kto ma ceny z kosmosu!Każdy liczy swoje!Ja też.Ceny produktów w marketach ok.30% tańsze niż na bazarach.
Heh, to i tak tanio.Na zachodzie zdrowe warzywka od rolnika kosztuja dwakroc wiecej niz chemikalia z marketow. Ale i tak sie bardziej oplaca niz pozniejsze chorowanie na raka.Chcielista UE to macie.
Ksiegowy (15 maja 2020 13:42)
Co to jest to chalenge?
;D (15 maja 2020 10:29)
Cytuję użytkownika: Pan
Będę wspierać kogoś,kto ma ceny z kosmosu!Każdy liczy swoje!Ja też.Ceny produktów w marketach ok.30% tańsze niż na bazarach.
Oczywiście ty masz rację, a le to tylko część racji. Zwykle kupuję kartofle od polskiego producenta, w Wałbrzychu to łatwe. Ostatnio kupiłem w markecie pod chrząszczem. Ziemniaczki i kalafiorek. Pycha! Zjadłem te produkty osobno. Obaydwa te artykuły śmierdziały tak samo - syntetycznym g.wnem! Ziemniaki waliły starym kalfiorem. Nigdy więcej! Kartofle kupuję tylko na Pieprzyku!
Pan (15 maja 2020 7:51)
Będę wspierać kogoś,kto ma ceny z kosmosu!Każdy liczy swoje!Ja też.Ceny produktów w marketach ok.30% tańsze niż na bazarach.
;D (15 maja 2020 7:31)
Myślę, że ja to robię od zawsze, bez jakichś durnych wyzwań, ale akceptuję i tę modę na wyzwania, bez jakichś wielkich "ąsów". Jeśli ma wesprzeć warzywniak zza rogu, babinę, z jajami, czy lokalną piekarnię. Już dawno tu napisałem (jako komentarz do zamiany przez pewnego pana 1/3 wypłaty na bilety do zamku), że teraz najlepszą formą wsparcia lokalnych przedsiębiorców jest robienie u nich codziennych zakupów, zamiast w tych wszystkich zachodnich samach.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Kamienna Góra  |   challenge  |   wspieraj lokalny biznes  |   nominacje  |   hot16challenge  |  

Chcecie kupić GDK ? Jest na sprzedaż

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij