Menu

Rap ze Szczawna - Hot16Challenge

Przewodniczący Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju Michał Broda przyjął wyzwanie i wziął udział w #Hot16Challenge. Posłuchajcie Szczawieńskiego rapu i sprawdźcie kto został nominowany przez radnego.

Rap ze Szczawna - Hot16Challenge
Kilkukrotnie prezentowaliśmy już poczynania raperów i innych osób wciągniętych w ten internetowy fenomen. Wyzwanie roznosi się viralem a kolejne osoby podejmują wyzwania i wspólnie propagują zbiórkę funduszy na wsparcie służby zdrowia na portalu siepomaga.pl. Dzięki akcji zebrano już łącznie ponad 2 mln zł a suma ta rośnie wraz z liczbą uczestników wyzwania.
 
Tym razem padło na przewodniczącego Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju, który zaprezentował swoje 16 wersów, między innymi zapraszając do uzdrowiskowej gminy.
 
Co ciekawe, Michał Broda nominował innych samorządowców: Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, Burmistrza Szczawna-Zdroju Marka Fedoruka i Burmistrza Jawora Emiliana Berę. Teraz najważniejsze pytanie brzmi - czy podejmą wyzwanie? Czekamy na odpowiedź z ich strony. Czy chcielibyście zobaczyć ich w roli raperów?
 
 
 
plr
foto: kadr z filmu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Michał (21 maja 2020 14:26)
Odpuść sobie chłopie, miernota do potęgi. O czym Ty tam bredzisz?
Luisa (21 maja 2020 14:23)
Małpowanie wychodzi mu znacznie lepiej niż rapowanie, jeśli to można rapowaniem nazwać...
Szczawianin (20 maja 2020 19:55)
Brawo za odwagę i najważniejsze szczytny cel.
Walbrzyszanin (20 maja 2020 18:33)
Wyszło fajnie!!! Chociaż trzeba się trochę wsłuchać bo niewyraźne nagranie
P R A W D A (20 maja 2020 17:13)
BOŻE!!! JAKA ŻENADA!!! NIECH LEPIEJ PRZELEJE KASĘ NA SZCZYTNY CEL!!! W PAJACOWANIU MISTRZ!!! MASAKRA ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100% PARCIE NA SZKŁO AŻ ROBI SIĘ NIE DOBRZE! TAKA KOMPROMITACJA SZCZAWNA! WSPÓŁCZUJĘ MIESZKAŃCOM!
Wałbrzyszanka (20 maja 2020 14:23)
Cytuję użytkownika: Polak
Szczytny cel, dobrze że włącza się do tej akcji dużo osób, niech pieniądze płyną do medyków potrEbuja wsparci
Widziałam Sutryka, czekam teraz na Prezydenta Szelemeja. Brawo Panie Michale brawo!
Polak (20 maja 2020 14:21)
Szczytny cel, dobrze że włącza się do tej akcji dużo osób, niech pieniądze płyną do medyków potrEbuja wsparci
Adam (20 maja 2020 14:19)
Gratuluję pomysłu i odwagi! Szczytny cel.
Jan (20 maja 2020 10:09)
O czym on rapuje? Nic nie rozumiem tak facet sepleni
Hahaha (20 maja 2020 10:03)
Jaki on jest żenujący Gibie się jak rezus
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij