Rap ze Szczawna - Hot16Challenge

Przewodniczący Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju Michał Broda przyjął wyzwanie i wziął udział w #Hot16Challenge. Posłuchajcie Szczawieńskiego rapu i sprawdźcie kto został nominowany przez radnego.

Kilkukrotnie prezentowaliśmy już poczynania raperów i innych osób wciągniętych w ten internetowy fenomen. Wyzwanie roznosi się viralem a kolejne osoby podejmują wyzwania i wspólnie propagują zbiórkę funduszy na wsparcie służby zdrowia na portalu siepomaga.pl. Dzięki akcji zebrano już łącznie ponad 2 mln zł a suma ta rośnie wraz z liczbą uczestników wyzwania.
 
Tym razem padło na przewodniczącego Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju, który zaprezentował swoje 16 wersów, między innymi zapraszając do uzdrowiskowej gminy.
 
Co ciekawe, Michał Broda nominował innych samorządowców: Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, Burmistrza Szczawna-Zdroju Marka Fedoruka i Burmistrza Jawora Emiliana Berę. Teraz najważniejsze pytanie brzmi - czy podejmą wyzwanie? Czekamy na odpowiedź z ich strony. Czy chcielibyście zobaczyć ich w roli raperów?
 
 
plr
foto: kadr z filmu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno