Czy samorządowcy będą rapować?

Czy nominowani przez Przewodniczącego RM Szczawna-Zdroju Michała Brodę Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Burmistrz Szczawna-Zdroju Marek Fedoruk i Burmistrz Jawora Emilian Bera odpowiedzą na wyzwanie #Hot16Challenge2?

Michał Broda mimo pewnych oporów postanowił przyjąć wyzwanie i zaprezentował w sieci swoje 16 rapowanych wersów wersów.

 

- Miałem opory, natomiast nominacja jest nominacją. Otrzymałem ją od Edyty Nawrockiej, za co serdecznie dziękuję no i w zasadzie nie było wyjścia. Ja lubię wyzwania, więc postanowiłem zmierzyć się z tym tematem - mówi radny Michał Broda.

 

Zobacz challenge w wykonaniu Michała Brody - kliknij tutaj

 

Co ciekawe, Michał Broda nominował innych samorządowców - Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, Burmistrza Szczawna-Zdroju Marka Fedoruka i Burmistrza Jawora Emiliana Berę. Dlaczego wybór padł właśnie na nich?
 
- Zależało mi na tym, aby to byli samorządowcy, bo challenge'ów samorządowych było mało. Mnie zainspirował Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Po drugie chciałem, aby to były osoby znane, które mają duży impact na społeczność lokalną, aby ta zbiórka była jak najbardziej rozpowszechniona - twierdzi Broda.
 
Jak udało nam się ustalić, niestety Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej nie podejmie wyzwania. Rzecznik Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu Edward Szewczak przekazał nam, że prezydent wspiera akcję duchowo ale nadmiar obowiązków służbowych nie pozwala mu znaleźć czasu na przygotowanie 16-wersowej odpowiedzi.
 
Również Burmistrz Marek Fedoruk, który o nominacji dowiedział się od nas, stwierdził że nie ma czasu włączyć się do tej akcji.
 
Nie udało nam się skontaktować z burmistrzem Emilianem Berą ale na jego Facebooku znaleźć można m.in. nominację od "Czasoumilacza Jacka" a w sieci krążą popisy wokalne burmistrza wraz z Bera Band. Widać więc, że burmistrz Jawora z mikrofonem jest za pan brat, zatem czekamy na odpowiedź...

 

plr

foto: archiwum, FB Roman Szełemej, FB Emilian Bera

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno