Menu

Wyjdź na spacer z psem ze schroniska

Schronisko dla zwierząt w Wałbrzychu przywraca od 23 maja możliwość wyprowadzania psów na spacery. W zwiazku z pandemią koronawirusa wprowadzono jednak nowe zasady.
.
 
Wyjdź na spacer z psem ze schroniska
Spacery będą się odbywały tylko w soboty i niedziele, w godzinach od 10.00 do 13.00. Jak informuje wałbrzyskie schronisko dla zwierząt, psy będą wydawane w odstępach 15 minutowych, począwszy od godz. 10.00.
 
 

Chęć wzięcia psa na spacer w sobotę i/lub niedzielę należy zgłosić telefonicznie do schroniska każdorazowo do piątku, do godz. 16.00. Osoby zainteresowane spacerami będą umawiane na konkretne godziny wydania psa na spacer - informuje schronisko.

Psy będą przyprowadzane na smyczy do furtki wejściowej przez pracownika schroniska i tam przekazywane osobie biorącej zwierzę na spacer. Osoby biorące psy na spacer muszą posiadać własną maseczkę/osłonę twarzy oraz własne rękawiczki jednorazowe, po wejściu do strefy wydawania psów należy zdezynfekować ręce płynem, który zapewni schronisko.
 
Przy powrotach ze spacerów zabrania się gromadzenia osób przy wejściu do schroniska i wchodzenia na jego teren poza wyznaczoną strefę wydawania psów. W przypadku opadów deszczu spacery są odwoływane.

kama
foto: ilustracyne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij