Wyjdź na spacer z psem ze schroniska
Schronisko dla zwierząt w Wałbrzychu przywraca od 23 maja możliwość wyprowadzania psów na spacery. W zwiazku z pandemią koronawirusa wprowadzono jednak nowe zasady.
.
 
Spacery będą się odbywały tylko w soboty i niedziele, w godzinach od 10.00 do 13.00. Jak informuje wałbrzyskie schronisko dla zwierząt, psy będą wydawane w odstępach 15 minutowych, począwszy od godz. 10.00.

Chęć wzięcia psa na spacer w sobotę i/lub niedzielę należy zgłosić telefonicznie do schroniska każdorazowo do piątku, do godz. 16.00. Osoby zainteresowane spacerami będą umawiane na konkretne godziny wydania psa na spacer - informuje schronisko.

Psy będą przyprowadzane na smyczy do furtki wejściowej przez pracownika schroniska i tam przekazywane osobie biorącej zwierzę na spacer. Osoby biorące psy na spacer muszą posiadać własną maseczkę/osłonę twarzy oraz własne rękawiczki jednorazowe, po wejściu do strefy wydawania psów należy zdezynfekować ręce płynem, który zapewni schronisko.
 
Przy powrotach ze spacerów zabrania się gromadzenia osób przy wejściu do schroniska i wchodzenia na jego teren poza wyznaczoną strefę wydawania psów. W przypadku opadów deszczu spacery są odwoływane.

kama
foto: ilustracyne
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno