Chcą puszczać Kazika przed biurami PiS

Powstał pomysł odtwarzania nowej piosenki Kazika przed biurami Prawa i Sprawiedliwości. Na facebooku powstała specjalna grupa, która gromadzi zwolenników inicjatywy. 

Nowy utwór Kazika „Twój Ból Jest Lepszy Niż Mój” skierowany do Jarosława Kaczyńskiego, wywołał prawdziwą burzę. Tematem piosenki jest wizyta prezesa Prawa i Sprawiedliwości na powązkowskim cmentarzu, w czasie gdy reszta Polaków musiała dostosować się do ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Utwór bardzo szybko stał się numerem jeden na liście Trzeciego Programu Polskiego Radia, ale tak samo szybko został z niej zdjęty. 

 
Pokłosiem całego zdarzenia było odejście z radia ludzi związanych z tą stacją od lat. Odeszli m.in. Piotr Kaczkowski, Marek Niedźwiecki, Piotr Metz, Marcin Kydryński, Piotr Stelmach, Hirek Wrona i Agnieszka Szydłowska.  Sam autor piosenki, Kazik kategorycznie nie chce, by jego utwór był puszczany w ramówce Trójki. 
 
Organizatorem akcji w Wałbrzychu jest Rafał Żak. Organizował on już wcześniej podobne wydarzenia m.in. podczas premiery filmu „Kler”. Co mówi sam zainteresowany o akcji?
 
- Data dla całej Polski jest umowna, bo biura PiS są różnie czynne. Nie chcemy tego puszczać sekretarkom. Wolałbym to puszczać komuś wyżej – posłom, senatorom, jakimkolwiek członkom Prawa i Sprawiedliwości. Wszystko zależy od tego, kiedy te osoby będą w biurach. - mówi organizator akcji, Rafał Żak.
 
Link do wydarzenia na fb znajdziesz tutaj
 
O konkretnej dacie i godzinie wydarzenia będziemy informować na bieżąco. 
 
red
foto: yt
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno