Menu

Koncentratory tlenu dla DPS Sióstr Franciszkanek

Kolejne sukcesy akcji Wsparcie Dla Szpitala w naszym regionie. Dzięki zrzutce zorganizowanej przez lokalną koordynatorkę akcji i włączeniu się do pomocy firmy SOLTRA S.A. z Legnicy, do DPS Sióstr Franciszkanek trafiły dwa koncentratory tlenu.

Koncentratory tlenu dla DPS Sióstr Franciszkanek
O akcji Wsparcie Dla Szpitala pisaliśmy już wielokrotnie. Dzięki zaangażowaniu lokalnej koordynatorki Iwetty Markiewicz udało się m.in. zmobilizować lokalnych przedsiębiorców i wolontariuszy do zaopatrzenia Domu Pomocy Społecznej Sióstr Franciszkanek w artykuły pierwszej potrzeby, środki czystości itp. Przed kilkoma dniami udało poczynić kolejny ważny krok. DPS otrzymał dwa koncentratory tlenu, urządzenia niezbędne do niesienia pomocy osobom z chorobami układu oddechowego. Jeden udało się zakupić dzięki zrzutce zorganizowanej przez Iwettę Markiewicz. Drugi niespodziewanie dostarczyła firma SOLTRA S.A. z Legnicy, której przedstawiciele trafili w Internecie m.in. na nasz artykuł.
 
- Jako spółka prowadzimy działalność deweloperska i sondowaliśmy Wałbrzych jako potencjalny teren naszych działań. Zaangażowaliśmy się tam w zakup mieszkań. na informację o DPS prowadzonym przez siostry zakonne trafiliśmy między innymi u państwa w mediach oraz w Gościu Niedzielnym. Pomyśleliśmy, że to dobra okazja, bo skoro nasze drogi biznesowe mają się połączyć z Wałbrzychem to dobra okazja by wesprzeć lokalną społeczność. Wyczytaliśmy, że pilnie potrzebny jest koncentrator tlenu więc bez zawahania pan prezes zaakceptował ten pomysł więc nawiązaliśmy kontakt z firmą z Wałbrzycha i praktycznie po 48 godzinach siostry miały już ten aparat u siebie - mówi Jarosław Miś z firmy SOLTRA S.A.
 
 
Przekonaliśmy się, że warto wspierać takie akcje bo nigdy nie wiadomo gdzie dotrze apel o pomoc a mogą znaleźć się tam ludzie gotowi do podzielenia się dobrem. Przy okazji potwierdziliśmy też, że nadal rośnie zainteresowanie wałbrzyskim rynkiem deweloperskim, co jest dobrym prognostykiem dla przyszłości naszego miasta.
 
plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Neonówka - nowy program Tradycje Polskie, 24 listopada w Wałbrzychu

Zwłoki mężczyzny odnalezione na byłym basenie na Rusinowej

Posprzątali Niedźwiadki (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij