Przekroczył prędkość o blisko 90 km/h
Kolejny niechlubny rekord - świdniccy policjanci zatrzymali kierowcę, którzy prekroczył prędkość o niespełna 90 km/h. Kierowca BMW stracił prawo jazdy na 3 miesiące. To nie jedyny pirat, który stracił prawo jazdy w ostatnich dniach.
Kierowca BMW jechał w terenie zabudowanym w Świebodzicach (gdzie obowiązujeograniczenie do 50 km/h) z prędkością 136 km/h. Mundurowi zatrzymali kierującego, którym okazał się 39-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego .

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące, a na jego konto trafiło aż 10 punktów karnych. Mężczyzna zapłaci też wydoką grzywnę. 


Kolejny zatrzymany kierowca wpadł w Świdnicy. 43-latek pędził w terenie zabudowanym 121 km/h. W Strzegomiu policjanci zatrzymali 21-latka ze Strzelina, który przekroczył prędkość o 71 km/h. Mężczyźni stracili prawa jazdy.  
 
 
Policja przypomina - nadmierna prędkość, brawura i przecenianie własnych umiejętności, to w dalszym ciągu główne przyczyny zdarzeń drogowych, a liczne apele oraz komunikaty nawołujące do przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz nagłaśnianie przypadków odbierania praw jazdy za przekraczanie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym, najwyraźniej na niektórych nie robią wrażenia.

kama
foto:  pixabay
redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno