Plantacja konopii zlikwidowana
Dwie osoby zatrzymane, zlikwidowana plantacja konopii - to efekt działań policjantów z Wałbrzycha i Lubania. Jak podkreślają funkcjonariusze, sprawa jest rozwojowa i niewykluczone są kolejne zatrzymania. 


 
W Mieroszowie policjanci zatrzymali 41-latka u którego w mieszkaniu znaleziono marihuanę. Wszystko zaczęło sie od interwencji domowej, do której wezwano mundurowych. Podczas interwencji okaało się, że 41-letni lokator posiada przy sobie marihuanę, jak informuje policja - kilkadziesiąt porcji handlowych. 

Z kolei policjanci z Lubania zatrzymali 24-latka. Mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli, w kieszeniach spodni miał marihuanę - 36 porcji handlowych. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty.

Policjanci ustalili, że w kompleksie leśnym na terenie gminy Platerówka uprawiane są krzewy konopi.

- Funkcjonariusze zabezpieczyli 10 roślin, z których można uzyskać 1100 porcji narkotyku. Sprawa ma charakter rozwojowy. Plicjanci sprawdzają, kto trudnił się uprawą oraz do jakich celów miała być wykorzystana. - informuje policja - Za posiadanie środków odurzających zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia. Funkcjonariusze sprawdzają czy mężczyźni mogli trudnić się handlem narkotykami i kto stoi  za ujawnioną plantacją.

kama
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno