Filharmonia Sudecka znów zaprasza słuchaczy

Przy ograniczonej liczbie widzów, ale za to na żywo, znów zabrzmi orkiestra symfoniczna Filharmonii Sudeckiej. Pierwszy po przerwie koncert zaplanowano na 12 czerwca.

W programie Mozart: Serenada na instrumenty dęte "Gran Partita" a po przerwie Mozart: Eine Kleine Nachtmusik oraz Grieg: Suita "Z czasów Holberga". Orkiestrą Filharmonii Sudeckiej dyrygować będzie Bartosz Żurakowski.
 
- Zapraszamy na koncert symfoniczny, którym po niemal trzymiesięcznym samozatrzymaniu w domach wracamy do publicznych koncertów w sali koncertowej Filharmonii Sudeckiej. Jesteśmy przygotowani, aby zapewnić naszym melomanom bezpieczne warunki przebywania w naszej instytucji ściśle realizując zalecenia trzeciego etapu odmrażania instytucji kultury. W związku z tym przyjmiemy ograniczoną liczbę naszych słuchaczy - prosimy o wyrozumiałość - czytamy w zapowiedzi koncertu.
 
Tymczasem kontynuując wirtualne spotkania z muzycznymi ciekawostkami w cyklu "Swobodnie o muzyce" Krystyna Swoboda omawia życiowe perypetie Jana Sebastiana Bacha. 
 
 

 

plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno