Podwyżki cen biletów

Być może już wkrótce za bilet autobusowy zapłacimy więcej. Dotychczasowa cena 2,80 zł ma wzrosnąć do 3,20zł. ZDKiUM podwyżkę uzasadnia rosnącą jakością usług i planami związanymi z powstaniem nowych linii autobusowych.

- Chcemy otwierać nowe linie autobusowe, ale wiąże się to ze zwiększeniem kosztów. Przygotowaliśmy projekt uchwały, który przewiduje wprowadzenie nowej taryfy, od sierpnia bieżącego roku. Proponujemy podniesienie ceny biletu normalnego z ceny 2,80 zł na 3,20 zł. Cały dochód  będzie przeznaczony na modernizację sieci i poprawę warunków podróżowania. - mówi zastępca dyrektora ZDKiUM Bogusław Rogiński.

Pojawi się także nowa grupa uprzywilejowana do jazdy autobusami za darmo.

- Osoby posiadające status osoby represjonowanej z powodów politycznych, albo status działacza opozycji antykomunistycznej będą mogły korzystać z komunikacji publicznej za darmo. - mówi zastępca dyrektora ZDKiUM Bogusław Rogiński

 

 

pm

foto:archiwum

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno