Kolejny policyjny poscig

Zaledwie kilka minut trwał policyjny poscig za 26-letnim kierowcą z Boguszowa Gorc, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Kierowcy grozi do 5 lat więzienia. 
 

Do pościgu doszło na wałbrzyskim Podgórzu.  Policjanci przejeżdżając ul. Niepodległości rozpoznali jadącego samochodem mężczyznę, który miał odebrane prawo jazdy.  Gdy próbowali go zatrzymać, mężczyzna gwałtownie przyspieszył - z ul. Niepodległości wjechał w ul. Poznańską, gdzie zatrzymał samochód, a kiedy policjanci zajechali mu drogę, ponownie ruszył w kierunku Niepodległości. Później wjechał w ul. Świdnicką, by ponownie trafić na Poznańską, gdzie ostatecznie po krótkim pieszym pościgu został zatrzymany.

Samochód 26-letniego mieszkańca Boguszowa-Gorc trafił na parking strzeżony. Uciekinier miał dwa aktywne zakazy sądowe prowadzenia pojazdów – do 2022 roku. Za ucieczkę przed policją grozi mu nawet do 5 lat więzienia i dożywotnio zabrane prawo jazdy.  

To nie jedyny zatrzymany przez policjantów kierowca bez prawa jazdy. Na ulicy Świdnickiej mundurowi zatrzymali 41-laetniego mieszkańca Wałbrzycha, który jechał samochodem, choć miał zatrzymane uprawnienia. 
 
kama
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com


 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno