Duża zbiórka darów w ZUS-ie

Dzięki akcji Wsparcie Dla Szpitala spora dostawa darów trafiła do trzech ośrodków w regionie. Tym razem do pomocy włączyli się pracownicy ZUS-u.

Po wielu udanych zbiórkach prowadzonych przez lokalną koordynatorkę Wsparcia Dla Szpitala Iwettę Markiewicz wieści o akcji rozniosły się bardzo szeroko. Około 3 tygodnie temu chęć pomocy zgłosił Bartłomiej Markowski, przewodniczący związków zawodowych pracowników ZUS w oddziale wałbrzyskim. Zadeklarował chęć przeprowadzenia zbiórki wśród swoich kolegów i koleżanek z pracy.
 
 
Po konsultacjach z koordynatorką WDS wytypowano trzy ośrodki wymagające pilnego wsparcia oraz ustalono, że najbardziej potrzebują podstawowych środków czystości, chemii gospodarczej i kosmetyków do pielęgnacji dzieci.
 
Po sprawnie przeprowadzonej wśród pracowników wałbrzyskiego ZUS-u zbiórce, kilka kartonów niezbędnych produktów trafiło do Domu Seniora Rusinowa i Domu Samotnej Matki w Wałbrzychu oraz Domu Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie.
 
 
Jeśli chcesz włączyć się do akcji, odwiedź stronę wsparciedlaszpitala.pl, gdzie znajdziesz listę ośrodków oczekujących na wsparcie oraz ich potrzeby, a także kontakt do lokalnych koordynatorów.
 
 
plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno