Menu

Kolejne 36 osób na Dolnym Śląsku wyzdrowiało.

U osób z Dolnego Śląska, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem jest 36 kolejnych, których ponowne wyniki testu laboratoryjnego okazały się negatywne.

Kolejne 36 osób na Dolnym Śląsku wyzdrowiało.
Oznacza to, że pacjenci są zdrowi. Są to: 2 dzieci, 26 kobiet (4 młode, 15 w średnim wieku, 1 starsza, 6 w wieku z grupy ryzyka) oraz 8 mężczyzn (4 młodych, 3 w średnim wieku, 1 starszy).
 
 W sumie liczba osób wyleczonych z COVID-19 w województwie dolnośląskim: 1846.
 
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Marcin (11 czerwca 2020 5:53)
36 osób wyzdrowiało z czego ? Nie ma objawów nie ma choroby zakaźnej , tylko fałszywe testy udawania epidemii

Dodaj komentarz

covid  |   koronawirus  |   leczenie  |   informacje  |   wojewoda  |  

Sonda: Jak tanio i smacznie, to tylko w barze mlecznym

Kto schował wałbrzyski skarb? Wśród mieszkańców był nazista

Będzie nowa nawierzchnia w Hali Lekkoatletycznej przy Chopina

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij