Szukali go 14 lat
Ząbkowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który poszukiwany był listami gończymi od ponad 14 lat. Mężczyzna ukrywał się za granicą,  często zmieniał miejsca pobytu. 
45-latek poszukiwany był listami gończymi i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości ponad 14 lat. Większość czasu przebywał poza granicami kraju m.in. w Grecji. Gdy przyjeżdżał do Polski bywał u swojej konkubiny w sąsiednim powiecie, jednak tylko sporadycznie, ponieważ pracował w Niemczech i nie często wracał do kraju. Od dłuższego czasu nie można było go namierzyć, gdyż nie utrzymywał w ogóle kontaktu z rodziną ani znajomymi. Przez kilkanaście lat nikogo nie odwiedzał.
 
Policjantom udało się jednak zatrzymac mężczynę,  45-latektrafił do zakładu karnego, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności m.in. za wcześniejsze włamania,  dodatkowo jeszcze stanie przed sądem,bo w 2003 roku dokonał włamania i jeszcze w tej sprawie nie został rozliczony. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia więzienia.

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
opr. kat
foto: walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno