Górnik Boguszów-Gorce w IV lidze!
Ostatnia kolejka "okręgówki" okazała się niezwykle szczęśliwa dla Górnika Boguszów-Gorce, który po wygranej z Piławianką Piława Górna kosztem Zjednoczonych Żarów wskoczył na 2. miejsce klasyfikacji. To oznacza, iż beniaminek rozgrywek wraz z Nysą Kłodzko uzyskał awans do IV ligi.
Boguszowski Górnik okazał się jedną z rewelacji tegorocznej odsłony klasy okręgowej. I nie tylko, gdyż jak informuje portal dolfutbol.pl, jeszcze w 2014 roku podopieczni Rafała Siczka (na zdjęciu z prawej) występowali w klasie B, aby z roku na rok konsekwentnie i skutecznie realizować kolejne piłkarskie cele. Zwieńczeniem tego wspaniałego okresu była wczorajsza wygrana z Piławianką, która przy jednoczesnej porażce Zjednoczonych Żarów w Kamieńcu Ząbkowickim dała Górnikowi 2. miejsce na finiszu ligi, a w rezultacie zasłużony awans.
 
Zapowiada się bardzo ciekawy sezon IV ligi, w której po spadku z III ligi wystąpi chociażby Górnik Wałbrzych. Jeśli chodzi o pozostałych beniaminków, to stawkę uzupełniły: Polonia Trzebnica i Piast Wrocław Żerniki (wrocławska KO), Sudety Giebułtów oraz Olimpia Kamienna Góra (jeleniogórska KO), Odra Ścinawa i Górnik Złotoryja (legnicka KO), a także Nysa Kłodzko, mistrz wałbrzyskiej klasy okręgowej.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno